![zdjęcie portretowe Joanna Niemcewicz](/sites/default/files/styles/100x130/public/img/pracownicy/JoannaN_1.jpg?itok=fiZkD79P)
![zdjęcie portretowe Joanna Niemcewicz](/sites/default/files/styles/100x130/public/img/pracownicy/JoannaN_1.jpg?itok=fiZkD79P)
Oferujemy przeprowadzenie szkolenia poświęconego zarządzaniu rozwojem kompetencji cyfrowych w firmach i administracji publicznej. Zostaną na nim omówione problemy standaryzacji modelu identyfikacji luk kompetencyjnych oraz metody zarządzania rozwojem kompetencji cyfrowych w kluczowych obszarach funkcjonowania MŚP oraz administracji publicznej. Podczas szkolenia zostaną przedstawione zasady tworzenia modelu kompetencyjnego, dopasowanego do potrzeb Klienta, biorącego udział w szkoleniu. Uczestnicy samodzielnie opracują strukturę, zawartość oraz proces monitorowania przyrostu kompetencji cyfrowych.
W szkoleniu skupiono się na trzech kluczowych, zidentyfikowanych przez ekspertów Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości kompetencjach cyfrowych jutra https://weryfikatorkompetencji.przemyslprzyszlosci.gov.pl/
KOMPETENCJE W ZAKRESIE PROGRAMOWANIA – Umiejętność prawidłowego projektowania, wytwarzania, testowania oraz dokumentowania oprogramowania w wybranych językach.
KOMPETENCJE W ZAKRESIE BIG-DATA AND DATA-SCIENCE – Umiejętność przygotowania danych do wyciągania wniosków z dużych zbiorów danych. Umiejętność projektowania o wytwarzania oprogramowania, służącego do tego celu. Umiejętność krytycznego wyciągania wniosków oraz projektowania systemów automatycznego podejmowania decyzji na podstawie gromadzonych w czasie rzeczywistym danych.
KOMPETENCJE W ZAKRESIE WIZUALIZACJI DANYCH – Umiejętność gromadzenia wymagań wobec celu wizualizacji danych. Znajomość współczesnych narzędzi przetwarzania i wizualizacji danych, zarządzania udostępnianiem i raportowaniem w systemach klasy Business Intelligence.
Elementem szkolenia będzie przeprowadzenie z uczestnikami, pod okiem zaawansowanego trenera, symulacyjnej gry decyzyjnej związanej z organizacją szkolenia dla pracowników Firmy. Bazujemy na ekspertach z obszaru zarządzania rozwojem kompetencji cyfrowych.
Dzięki pozyskaniu kompetencji w zakresie skalowania i dopasowania modelu kompetencji cyfrowych do potrzeb i specyfiki działalności Firmy, naszym Klientom zapewniamy wzrost ogólnego poziomu innowacyjności (w tym dojrzałości cyfrowej) zarówno w zakresie firm produkcyjnych jak i administracji publicznej. Uczestnicy szkolenia zapoznają się szczegółowo z założeniami transformacji „T5. Organizacja skupiona na człowieku” modelu ADMA, związanego ze wzmacnianiem potencjału ludzkiego w przedsiębiorstwach.
Szkolenie trwa 2 dni.
Zapraszamy do zapoznania się z pelną ofertą wszystkich partnerów projektu na stronie hpc4poland.pl
Od 2014 roku Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości dysponuje przestrzeniami biurowymi, które w…
Program Ramowy Horyzont Europa, wspierający badania naukowe i innowacje, jest obszerny i bardzo…
Pomyśl już dziś o swojej karierze i zarejestruj się w bazie ekspertów Komisji Europejskiej!
Mamy dostęp do szerokiej bazy wydarzeń targowo – wystawienniczych odbywających się na całym świecie…
Audyt wewnętrzny przedsiębiorstwa w siedmiu obszarach transformacji prowadzny w oparciu o warsztaty.
Audyt przedsiębiorstwa produkcyjnego wg metody ADMA. Dokumentacja transformacji zgodnie ze…
Badamy potencjał innowacyjny, wskazujemy możliwości rozwoju w obszarze innowacji.
Dzięki członkostwu w sieci Enterprise Europe Network, posiadamy dostęp do narzędzi i systemu…
Opracowanie procesu technologicznego na potrzeby przyszłego wdrożenia dla wybranej metody…