Wynajem

Obrazek
123

WYNAJEM

Szeroka oferta wynajmu przestrzeni biurowych oraz sal konferencyjnych w samym centrum Szczecina

budynek.jpg

 

 

Pracuj, doszkalaj się, spotykaj z klientami w nowoczesnym obiekcie w stylu industrialnym zaadoptowanym po przestrzeniach dawnych Zakładów Przemysłu Odzieżowego „Dana”. 

Skorzystaj z oferty wynajmu w  obiekcie w pełni przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, z własnym monitorowanym parkingiem, wiatą rowerową oraz kilkoma przystankami komunikacji miejskiej wokół.

Powierzchnie biurowe

Oferujemy wynajem powierzchni biurowych w samym centrum miasta, w budynku dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych i z całodobową ochroną.

Nowoczesny obiekt w stylu industrialnym oddany do użytku w 2013 r. po generalnym remoncie i renowacji dawnego budynku Zakładów Przemysłu Odzieżowego „Dana”. Obiekt zlokalizowany jest w sercu Szczecina, przy skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej i alei Piastów, około 5 minut samochodem od pl. Rodła...

Sale konferencyjne, sale spotkań

Unikatowa oferta wynajmu sal konferencyjnych i sal spotkań w samym centrum miasta.

Nowoczesny obiekt zlokalizowany w sercu Szczecina doskonale nadaje się do organizacji szkoleń, warsztatów, konferencji, spotkań b2b, wystaw, pokazów i prezentacji oraz wszelkiego rodzaju innych wydarzeń. Budynek jest wyposażony w sieć Wi-Fi, klimatyzację i wentylację mechaniczną oraz w pełni dostosowany do...