Powierzchnie biurowe

Oferujemy wynajem powierzchni biurowych w samym centrum miasta, w budynku dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych i z całodobową ochroną.

Nowoczesny obiekt w stylu industrialnym oddany do użytku w 2013 r. po generalnym remoncie i renowacji dawnego budynku Zakładów Przemysłu Odzieżowego „Dana”. Obiekt zlokalizowany jest w sercu Szczecina, przy skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej i alei Piastów, około 5 minut samochodem od pl. Rodła oraz Bramy Portowej i największych szczecińskich hoteli (Radisson Blu, Campanille, Ibis i Focus).

Rysunek architektoniczny - fragment rzutu układu pomieszczeń na trzecim piętrze budynku

Oferujemy Państwu długoterminowy najem (preferowany okres to minimum 1 rok) powierzchni o charakterze biurowym usytuowanych na III piętrze obiektu wyposażonego w windę, podjazdy dla niepełnosprawnych, liczne zaplecza sanitarne i socjalne. Biura o powierzchniach od 23 do 38 m2 wyposażono w okna pcv, wykładzinę dywanową, rolety okienne materiałowe i oświetlenie sufitowe, a za dodatkową opłatą możliwe jest skorzystanie z podstawowych mebli biurowych. Na terenie znajduje się monitorowany parking zewnętrzny z możliwością wykupienia dedykowanego miejsca, a w cenę najmu wliczone są media (woda, prąd, ogrzewanie) oraz usługa sprzątania.

Po szczegóły dotyczace aktualnej oferty cenowej oraz informację nt dostępności poszczególnych biur zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

 

Osoba kontaktowa