Webwriting – jak pisać, aby klienci chcieli czytać i kupować

Serdecznie zapraszamy start-upy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej na webinar poświęcony pisaniu tekstów internetowych przyciągających klientów, który odbędzie się 8 kwietnia w godz. 14:00-15:00.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich posiadaczy strony internetowej. Dzięki niemu uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób komponować treści do internetu, aby poza wartością merytoryczną skuteczniej przyciągały klientów i zachęcały do zakupu twoich produktów lub usług.

Webinar poprowadzi p. Sebastian Skórski, który od 2017 roku związany programami edukacyjnymi Google, obecnie doradca w programie Firmy Jutra. Jego zainteresowania to strony internetowe WordPress oraz marketing internetowy - chętnie dzieli się swoją wiedzą prowadząc szkolenia i webinary.

Zapraszamy do rejestracji!

Webwriting – jak pisać, aby klienci chcieli czytać i kupować.png