Back to a Healthy Future! Zapraszamy na wydarzenie networkingowe

W dniach 21-22 września 2022 r. w Brukseli odbędzie wydarzenie prezentujące najnowsze, innowacyjne rozwiązania w zakresie opieki zdrowotnej związane z COVID-19. Uczestnicy będą mieli szansę poznać nowych partnerów, klientów i dostawców, odkryć nowe produkty, a także zdobyć informacje o rozwijających się trendach. 

Organizatorami wydarzenia są beneficjenci programu ramowego Horyzont 2020, realizujący projekty: COVID-X i Inno4Cov-19. Dzięki opracowywanym działaniom, mającym na celu rozwiązanie  problemu COVID-19, chcą oni razem z innymi przygotować się do zdrowej przyszłości. Impreza będzie wyjątkową okazją do uaktualnienia wiedzy na temat osiągnięć w dziedzinie opieki zdrowotnej w Europie oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Poruszane będą tematy dotyczące:

  • cyfrowych rozwiązań dla opieki zdrowotnej;
  • systemów diagnostycznych i przesiewowych; 
  • nadzoru środowiskowego; 
  • telemedycyny, telemonitoringu i teleobecności;
  • sprzętu ochronny dla ludzi i bezpiecznych miejsc;
  • technologii i innowacji w opiece zdrowotnej.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się przez formularz internetowy, a więcej informacji znajduje się na stronie organizatorów. Zachęcamy do udziału!

W celu poznania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu z konsultantką Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Zachodnia p. Anną Przybysz, e-mail: Anna.Przybysz@zut.edu.pl, tel. 91 449 41 53.


Zapraszamy na wydarzenie networkingowe skierowane do branży medycznej Back to a Healthy Future, które odbędzie się 21 i 22 września 2022 r. w Brukseli. Impreza będzie wyjątkową okazją do poznania najnowszych technologii w opiece zdrowotnej, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Więcej informacji na naszej stronie. 
 

Obraz1_9.png

Komentarze