Webinar: … i po BREXIT – czyli jak skutecznie prowadzić biznes z Wielką Brytanią

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych kwestiami odpraw celnych w handlu z Wielką Brytanią na webinar, który odbędzie się 19 maja 2021 r. w godz. 10:00 -13:00. Webinar organizowany jest w ramach działań Enterprise Europe Network.

Uczestnicy szkolenia zyskają od praktyków z agencji celnej informacje dotyczące zmian i aktualnych przepisów dotyczących wymiany handlowej z Wielką Brytanią. Dowiedzą się, jak realizować sprzedaż do Anglii, w tym również poprzez platformy e-commerce. Poznają na praktycznych przykładach realia dotyczące procesu logistycznego i celnego w imporcie, eksporcie i tranzycie towarów między Polską a UK. Ponadto uzyskają możliwość przedyskutowania problemów celnych swojej firmy w handlu z UK z agentami celnymi w trakcie szkolenia, jak i po jego zakończeniu w ramach indywidualnych konsultacji 

Webinar poprowadzą: 
p. Agnieszka Kamińska, ekspert agencji celnej firmy CSL  Sp. z o.o., która specjalizuje się w kwestiach importu i eksportu z UK. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w trakcie kilkunastoletniej pracy w firmach spedycyjnych w Wielkiej Brytanii. 

p. Magdalena Bojanowska, kierownik agencji celnej CSL Sp. z o.o., ekspert ds. polskich procedur celnych związanych z BREXIT-em. Ustalała interpretację przepisów celnych z KAS. Dzięki jej zaangażowaniu, firmy mogły bez problemów kontynuować wymianę handlową z UK po 1 stycznia 2021. 

p. Przemysław Hołowacz, manager ds. rozwoju firmy CSL. Sp. z o.o., pomysłodawca poszerzenia oferty firmy dla odpraw celnych z Wlk. Brytanią. Wspierał klientów przy realizacji odpraw celnych do i z UK. Przygotowuje wdrożenie kolejnego rozwiązania dla klientów realizujących dostawy o wartości większej, niż pojedyncze przesyłki kurierskie.

Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela konsultant Enterprise Europe Network p. Jacek Wójcikiewicz, e-mail: Jacek.Wojcikiewicz@zut.edu.pl, tel. 725 29 28 12.     

Zapraszamy do rejestracji!

… i po BREXIT – czyli aspekty celne w wymianie handlowej między Polską a Wielką Brytanią_0.png

Tagi
Szkolenia
Komentarze