Szkolenie „Zmiany podatkowe 2017 dla eksporterów”

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza na szkolenie „Zmiany podatkowe 2017 dla eksporterów”, które odbędzie się już 26 stycznia br. w siedzibie RCIiTT. W trakcie szkolenia, p. Rafał Malujda zaprezentuje m.in. mechanizmy wsparcia podatkowej działalności innowacyjnej i badawczo – rozwojowej firm, ulgi innowacyjne, komunikację elektroniczną w rozliczeniach z administracją podatkową czy opodatkowanie w eksporcie.

Więcej informacji na temat szkolenia wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne pod adresem: TUTAJ

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu Enterprise Europe Network.

een_logo.jpeg