Szkolenie "Tworzenie modeli biznesowych" dla pracowników naukowych

Pracowników naukowych z województwa zachodniopomorskiego zapraszamy na szkolenie "Tworzenie modeli biznesowych", które odbędzie się już 31 stycznia 2017 r.

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza na szkolenie "Tworzenie modeli biznesowych", które odbędzie się w dn. 31 stycznia 2017r. Szkolenie organizowane jest dla pracowników naukowych, pracujących na uczelniach w woj. zachodniopomorskim, szczególnie dla osób zainteresowanych komercjalizacją swoich technologii poprzez wprowadzenie ich do biznesu.

Model biznesowy jest sposobem opisu, jak dana firma tworzy wartość i dostarcza ją do klientów, zapewniając sobie przy tym rentowność. Posiadanie autorskich rozwiązań stanowi wartość intelektualną, na której często można zbudować dobrze prosperujący biznes.

Więcej informacji na temat szkolenia wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne pod adresem: TUTAJ

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu Enterprise Europe Network.

een_logo.jpeg