Szkolenie on-line: Stypendia Indywidualne MSCA

Regionalny Punkt Kontaktowy PR UE ma ogromną przyjemność zaprosić na szkolenie pn. Stypendia Indywidualne Marii Skłodowskiej-Curie w ramach Programu Horyzont 2020, które odbędzie się w dniu 7 maja 2020 roku w godz. 10.00 – 12.00 w formie webinarium.

Wydarzenie skierowane jest do naukowców, którzy posiadają co najmniej czteroletnie doświadczenie w prowadzeniu prac badawczych, lub stopień doktora oraz doktorantów wiążących swoją przyszłość z zawodem naukowca.

W związku z dodatkowym mechanizmem finansowym w ramach stypendiów indywidualnych dla tzw. Widening Countries szczególnie zachęcamy do uczestnictwa naukowców, którzy chcieliby pełnić funkcję supervisora dla stypendystów realizujących swój projekt w polskich instytucjach.

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się jak aplikować w konkursie Individual Fellowship Marii Skłodowskiej-Curie (IF MSCA), w szczególności:

• poznają zasady konkursu,
  • zaznajomią się ze strukturą wniosku,
  • dowiedzą się o kryteriach i elementach szczególnie istotnych przy ocenie projektów przez Ekspertów,
  • otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące pisania wniosku.

Spotkanie poprowadzi konsultant Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE, pani Agnieszka Aloksa

Udział w webinarium wymaga wcześniejszej rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowych informacji udziela p. Agnieszka  Aloksa, e-mail: Agnieszka.Aloksa@zut.edu.pl.

Stypendia Indywidualne MSCA (2).png

Dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w szkoleniu jest bezpłatny.