Szkolenie on-line: Jak przygotować się do transformacji cyfrowej?

Zapraszamy przedsiębiorców i pracowników firm do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line, które będzie wprowadzeniem w temat transformacji cyfrowej. Szkolenie odbędzie się w dniu 8 grudnia 2021 r. o godz. 10:00.

Transformacja cyfrowa to pojęcie zyskujące na popularności, której dynamiczny wzrost obserwujemy od momentu wybuchu pandemii COVID-19. Rozwój koncepcji Przemysłu 4.0. dodatkowo zwiększył zainteresowanie tym zjawiskiem. 

Wielu przedsiębiorców błędnie postrzega transformację cyfrową jako szybkie wdrożenie innowacyjnej technologii, z której będą mogli natychmiast korzystać czerpiąc wyłącznie profity. Część z nich wprost twierdzi, że wystarczy uruchomienie strony w mediach społecznościowych, aby stwierdzić że proces cyfryzacji dobiegł końca, lub też, posiadając technologię, starają się dopasować do niej funkcjonowanie przedsiębiorstwa, najlepiej “na wczoraj”. Tymczasem transformacja cyfrowa to proces który rozpoczyna się na długo przed wdrożeniem konkretnych rozwiązań. Aby był efektywny, musi zostać gruntownie przemyślany i przygotowany. 

Stąd pomysł na szkolenie, którego celem jest przybliżenie uczestnikom tematu transformacji cyfrowej i pokazanie jak podejść do niego w sposób praktyczny. Chcielibyśmy przedstawić Państwu konkretne zasady, metody i narzędzia, które bardzo skutecznie wspomagają przedsiębiorców na różnych etapach tego procesu. Część z nich może być Państwu znana z zastosowań w innych obszarach, część została stworzona na potrzeby cyfryzacji.

Wydarzenie poprowadzi p. Krystyna Flak, konsultantka ds. transferu technologii i specjalistka z zakresu cyfryzacji w ośrodku Enterprise Europe Network.

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.

Jak przygotować się do transformacji cyfrowej (2).png

Tagi
Szkolenia
Komentarze