Jak przygotować się do transformacji cyfrowej?

Szkolenie on-line dla firm z województw zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego oraz opolskiego poświęcone właściwemu przyszykowaniu firmy do wdrożenia rozwiązań cyfrowych.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
08.12.2021 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
07.12.2021 — 12:00
Rodzaj wydarzenia
Opis wydarzenia

Logo projektu Enterprise Europe NetworkUczestnicy szkolenia po jego ukończeniu będą:

• wiedzieli czym jest transformacja cyfrowa i na czym polega ten proces;
  • znali nowe metody i rozwiązania dedykowane transformacji cyfrowej;
  • umieli wykorzystać przedstawione metody i rozwiązania w swojej firmie.

Wydarzenie poprowadzi p. Krystyna Flak, konsultantka ds. transferu technologii i specjalistka z zakresu cyfryzacji w ośrodku Enterprise Europe Network działającym przy RCIiTT ZUT w Szczecinie.

Jak przygotować się do transformacji cyfrowej (2).png

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:

• komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • zainstalowany komunikator Teams lub przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge),

Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.

Wykładowca
Zdjęcie portretowe Krystyny Flak
Fałsz
Krystyna
Flak
CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII, RCIiTT
Powitanie uczestników
not-promoted
Jak zacząć? Praktyczne aspekty transformacji cyfrowej.
Sesja pytań i odpowiedzi
wydarzeni on-line

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Właściciele lub pracownicy firm posiadających siedzibę lub oddział w województwie zachodniopomorskim, wielkopolskim, lubuskim, dolnośląskim lub opolskim, które działają w jednej z następującej branż:

Administracja i polityka, Biotechnologia Budownictwo i architektura, Chemia i tworzywa, Drewno i meble, Edukacja i szkolnictwo, Elektronika i automatyka, Elektryczna, Energetyka i gaz, Finanse, księgowość i ubezpieczenia, Gastronomia i hotelarstwo, Górnictwo, Handel hurtowy i detaliczny, ICT, Kultura i sztuka, Media i informacje, Medycyna i zdrowie, Morska / stoczniowa, Motoryzacja, Nanotechnologia, Nieruchomości, Ochrona mienia, Ochrona środowiska, Opakowania (w tym papierowe), Papier i wyroby papierowe (bez opakowań), Poligrafia i reklama, Prawo, Przemysł i produkcja – inne, Rybactwo i rybołówstwo, Spożywcza i rolnictwo, Stalowa i metalowa, Szkło i ceramika, Tekstylia, Transport i logistyka, Turystyka i sport, Tytoń - produkcja i sprzedaż, Uroda i relaks.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Krystyny Flak
Krystyna
Flak
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia