RCIiTT ZUT rekrutuje: Pracownik Centrum Zarządzania Projektami

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii (RCIiTT), jednostka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (ZUT), poszukuje pracownika do zespołu Centrum Zarządzania Projektami.

bez_tytulu_1.png

Do podstawowych obowiązków pracownika należeć będą działania związane z organizowaniem funkcjonowania Uczelni w zakresie funduszy zewnętrznych w działalności naukowej, badawczej, rozwojowej, wdrożeniowej oraz mobilności, a w szczególności:

• informowanie o ogłoszonych konkursach dotyczących naboru wniosków o dofinansowanie projektów,
  • informowanie o procedurach pozyskiwania i rozliczania środków,
  • koordynowanie przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu, umów oraz raportów,
  • prowadzenie spraw dotyczących m.in.: poświadczenia podpisów, poświadczenia dokumentów, udzielania pełnomocnictw,
  • doradztwo w procesie realizacji projektu,
  • nadzorowanie i opiniowanie zgodności wydatków ponoszonych w związku z realizowanymi projektami.

Oczekujemy:

• umiejętności biegłej obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office,
  • bardzo dobrej organizacji osobistej i efektywnego zarządzania czasem pracy,
  • wysokiej dbałości o szczegóły i umiejętności pracy w grupie.

Dodatkowym atutem będą:

• doświadczenie w realizacji/obsłudze projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych,
  • umiejętność prowadzenia szkoleń i wystąpień publicznych,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

• umowę o pracę na pełen etat z 3-miesięcznym okresem próbnym,
  • przyjazne i wspierające środowisko pracy, dużą autonomię,
  • pracę pełną wyzwań oraz nowych, ciekawych doświadczeń,
  • pracę w centrum Szczecina z łatwym dojazdem, bezpłatne miejsce parkingowe,
  • dostęp do strefy socjalnej z aneksem kuchennym.

Kogo poszukujemy:

Szukamy zmotywowanej, otwartej i doświadczonej osoby, która szybko się uczy, nie boi się nowych wyzwań, presji czasu i osiągania zdefiniowanych wskaźników. Posiada umiejętność dbania o szczegóły, interpretacji przepisów i pism urzędowych.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres innowacje@zut.edu.pl do dnia 04.08.2019 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzania przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia przez Administratora obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dot. ochrony danych osobowych.”

O RCIiTT:

RCIiTT jest centrum transferu technologii ZUT, założonym w 1999 roku. Oprócz działań komercjalizacyjnych, RCIiTT prowadzi usługi doradcze i szkoleniowe dla firm, naukowców, studentów i absolwentów wyższych uczelni w zakresie transferu technologii, możliwości finansowania i rozwoju oraz wspierania przedsiębiorczości akademickiej. Więcej informacji na www.innowacje.zut.edu.pl.