Zapraszamy na szkolenie CITAM - po raz pierwszy w Polsce!

RCIiTT serdecznie zaprasza do uczestnictwa w pierwszej edycji prestiżowego szkolenia „Certyfikowany Menedżer Zarządzający Zasobami IT” (CITAM). ...

Dzięki współpracy firmy BTC Sp.z o.o. z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu w Szczecinie pracownicy województwa zachodniopomorskiego mają możliwość udziału w bezpłatnym kursie i egzaminie (100% dofinansowania).

Kurs prowadzony będzie przez światowego specjalistę w dziedzinie IT z tłumaczeniem. Istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu w języku polskim.

Termin szkolenia: 16-20 lipca 2012 r.

Prowadzący: Keith Rupnik - Dyrektor do Spraw Kształcenia IAITAM

Więcej informacji o szkoleniu i rekrutacji znajdą Państwo na stronie:
Zapraszamy!