Wirtualny Dzień Informacyjny i spotkanie brokerskie Bio-Based Industries Joint Undertaking 2020

Wspólne przedsięwzięcie organizowane już siódmy raz przez BBI i Komisję Europejską ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 odbędzie się w formie wirtualnej. Za pomocą narzędzi online będzie też można odbyć indywidualne spotkania networkinowe z przedstawicielami jednostek zainteresowanych udziałem w tegorocznych naborach.

Wirtualny BBI JU Info Day 2020 zostanie rozszerzony na dwa dni. Rozpocznie się 22 kwietnia 2020 r. i skupi się na 16 tematach konkursowych ogłoszonych w tegorocznym naborze. Przedstawiciele Bio-Based Industries Consortium oraz Komisji Europejskiej omówią poszczególne tematy oraz przedstawią jak napisać dobry, skuteczny wniosek.

Transmisja online rozpocznie się o godzinie 9:30 i potrwa do 12:50. Druga część dnia, a także dzień 23 kwietnia 2020 r. to wirtualne indywidualne spotkania umówione wcześniej przez platformę  BBI JU Partnering Platform. Organizatorzy przewidzieli też jeszcze jedną sesję spotkań, która odbędzie się 12 maja 2020 r. 

Regionalny Punkt Kontaktowy PR UE w RCIiTT ZUT w Szczecinie serdecznie zachęca do wzięcia udziału w tym wirtualnym wydarzeniu.

Rejestracja jest możliwa przez formularz dostępny na dedykowanej temu stronie i potrwa do dnia 3 kwietnia 2020 r. Udział jest bezpłatny.

Więcej informacji o samym naborze BBI JU 2020 w ramach Programu Ramowego UE Horyzont 2020 można znaleźć na naszej stronie, a także w Rocznym Planie Pracy BBI JU 2020. Udziela ich także konsultant ds. Programów Ramowych UE p. Michał Grudziński, e-mail: Michal.Grudzinski@zut.edu.pl

2020_info_day_register now_slideshow_virtual_with logo-01_0.png

Komentarze