Wirtualne targi edukacyjne w Niemczech

Myślisz o rozwoju swojej kariery naukowej na terenie Niemiec? Chcesz skorzystać z możliwości naukowego wyjazdu zagranicznego, ale nie wiesz od czego zacząć? Planujesz rozpocząć studia doktoranckie na terenie Niemiec?

Zarejestruj się już dziś na Wirtualne Targi Edukacyjne w Niemczech pn. „Science Online Career Fair” organizowane przez Niemiecką Agencje Wymiany Akademickiej (DAAD), które odbędą się 7 listopada 2018 r. Dowiedz się więcej o możliwościach prowadzenia badań w Niemczech. Spotkaj się online z przedstawicielami niemieckich uniwersytetów i organizacji badawczych oraz instytucji finansujący badania. Skorzystaj z okazji, aby dowiedzieć się więcej o studiach doktoranckich i stażach podoktorskich w jednym z najbardziej zaawansowanych krajów europejskich w dziedzinie badań.

Na targach wirtualnych można odwiedzić wiele stoisk, z których każde reprezentuje niemiecki uniwersytet lub instytucję badawczą. Obecne na targach instytucje oferują szeroki wachlarz informacji i ofert badawczych, programów i możliwości realizacji studiów. Dodatkowo istnieje możliwość rozmowy z rekruterami i naukowcami z niemieckich instytucji szkolnictwa wyższego za pośrednictwem czatów online.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych badaniami w Niemczech. Jest ono bezpłatne i będzie prowadzone w języku angielskim.

Termin rejestracji mija 5 listopada 2018 r.