Wirtualna giełda BUD-GRYF&HOME

W imieniu naszego partnera z sieci Enterprise Europe Network zachęcamy do wzięcia udziału już w 11. edycji giełdy dla firm z branży budowlanej, energetycznej i wnętrzarskiej BUD-GRYF&HOME. Wirtualna giełda odbędzie się w dniu 23 października 2020 r.

Oferta giełdy skierowana jest do:

  • firm,
  • agencji pośrednictwa pracy,
  • uczelni wyższych, 
  • jednostek B+R,
  • instytucji otoczenia biznesu,
  • doradców,
  • innych osób związanych z branżą budowlaną, energetyczną i wnętrzarską.

Uczestnicy spotkają się on-line za pośrednictwem platformy b2match podczas 30-minutowych wideorozmów 1:1 z firmami z Polski, Europy i Świata. Do wideorozmów udostępniony zostanie bardzo wygodny dla użytkownika system, który nie tylko pozwoli właściwie zaplanować spotkania, ale również będzie przypominał o czasie, do dyspozycji podczas każdej 30-minutowej rozmowy w ramach dwóch sesji: porannej (10.30-12.30) i popołudniowej (13.00-13.30). 

Udział w wideorozmowach w systemie b2match jest bezpłatny. 

Zainteresowanych udziałem w giełdzie prosimy o kontakt z konsultantem sieci Enterprise Europe Network przy RCIiTT ZUT, specjalizującym się w kwestiach związanych z branżą budowlaną -  p. Jackiem Wójcikiewiczem, e-mail: Jacek.Wojcikiewicz@zut.edu.pl tel. 91 449 43 90, do dnia 18 października 2020 r.

Dodatkowo, chęć uczestnictwa zgłosił już Regionalny Punkt Kontaktowy PR UE działający przy RCIiTT ZUT. Podczas spotkań, konsultanci RPK opowiedzą o możliwości dołączenia do grona Ekspertów Komisji Europejskiej- wyjaśnią jak założyć profil oraz przedstawią korzyści wynikające z pełnienia tej funkcji. Bycie Ekspertem to bowiem szansa pozyskania praktycznej wiedzy w zakresie pisania wniosków projektowych w PR Horyzont 2020, poznania wymagań i oczekiwań KE, nawiązania międzynarodowych kontaktów, a także otrzymania atrakcyjnego wynagrodzenia! 

obraz_2020-10-06_140506.png

Komentarze