więcej Relacja z Targów CeBiT 2012 w Hanowerze

CeBIT to największe na świecie targi nowych technologii, które organizowane są w Hanowerze od 1986 roku. Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem "Managing Trust" poświęcona była kwestii zabezpieczeń we współczesnym świecie.

W trakcie tegorocznych targów odbyła się 14 edycja giełdy kooperacyjnej – Future Match 2012 - współorganizowanej przez partnera Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii (RCIiTT) sieć Enterprise Europe Network (EEN). W giełdzie wzięły udział 53 firmy z Polski, w tym firmy i uczelnie z województwa zachodniopomorskiego.

Giełda umożliwiła znalezienie partnerów biznesowych wystawcom, jak i odwiedzającym targi w zakresie m.in. rozwoju produktów, prac badawczo-rozwojowych, joint venture, produkcji, a także  umów licencyjnych.

Na targach obecni byli również absolwenci Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie Wydziału Informatyki  – prezentujący rozwiązanie „Eye Tracker” (system sterowania gałek ocznych umożliwiający za pomocą wzroku wydawanie poleceń komputerom).

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia: