Webinarium: Nowe możliwości w programie Horyzont 2020 dla małych i średnich przedsiębiorstw

18 grudnia br. w godz. 10:00-11:00 odbędzie się webinarium realizowane w ramach projektu EaP Plus, podczas którego zostaną zaprezentowane nowe możliwości dla małych i średnich przedsiębiorstw w programie "Horyzont 2020".

Małe i średnie przedsiębiorstwa mające siedzibę na terenie Unii Europejskiej lub w kraju stowarzyszonym z programem "Horyzont 2020", mogą uzyskać unijne wsparcie i fundusze dla przełomowych innowacyjnych projektów o potencjale rynkowym. SME Instrument oferuje przedsiębiorcom w Europie szansę na krok naprzód i wnioskowanie o finansowanie przełomowych pomysłów, które mogą stworzyć zupełnie nowe rynki lub zrewolucjonizować istniejące. Dostarczając około 1,6 miliarda euro w latach 2018-2020, SME Instrument wspiera pomysły na produkty, usługi lub procesy, które są gotowe do podbicia rynków globalnych.

Podczas webinaru będą omówione nadchodzące konkursy zawarte w Programie Pracy na lata 2018-2020. Webinar jest organizowany w ramach projektu EaP Plus i poprowadzą go eksperci z polskiego Krajowego Punktu Kontaktowego. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielski, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Strona webinaru.