Webinar: Jak pozyskać klientów do sklepu internetowego?

Wraz z Google, PFR i OChK zapraszamy wszystkie firmy z województwa zachodniopomorskiego do udziału w webinarze, który odbędzie się w dniu 15 marca 2022 r., o godz. 13:00.

Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców, którzy chcą dowiedzieć się w jaki sposób przygotować sklep internetowy i o co zadbać aby zwiększyć szansę na sprzedażowy sukces.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się:

•  jakie są najnowsze trendy w sprzedaży przez internet,
  •  w jaki sposób przygotować stronę sklepu na odwiedziny użytkowników,
  •  w jaki sposób zadbać o widoczność sklepu w wynikach wyszukiwania,
  •  jak reklamować ofertę sklepu w wyszukiwarce i od czego najlepiej zacząć,
  •  jak promować sklep w oparciu o media społecznościowe,
  •  jak analizować dane i optymalizować działania związane ze sprzedażą.

Wydarzenie poprowadzi p. Jakub Pustuła, certyfikowany specjalista ds. marketingu internetowego i doradca Google w programie Firmy Jutra, w ramach którego wspiera przedsiębiorców rozwijając ich wiedzę i kompetencje w obszarze marketingu internetowego oraz rozwiązań chmurowych. Od 2017 r. obsługuje firmy w zakresie analityki, pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii w Google Ads.

Zapraszamy do rejestracji.

Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela konsultantka Enterprise Europe Network p. Agnieszka Wielgórecka, e-mail: Agnieszka.Wielgórecka@gmail.com, tel. 91 449 40 89.

Jak pozyskać klientów do sklepu internetowego_0.png