Warsztaty on-line: Efektywna sprzedaż

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką efektywnej sprzedaży na warsztaty, które odbędą się w dniu 19 listopada 2021 r. w godz. 9:00-15:00.

Nikt nie urodził się sprzedawcą! 
Nawet najlepsi - amerykanie, po prostu się tego nauczyli! Każdy może sprzedawać! A jeśli masz pasję, wierzysz w swój produkt, przestaniesz kombinować i powiesz klientowi, co tak naprawdę masz w sercu - będziesz po prostu sobą, w Twoich żyłach popłynie sprzedaż i przekonasz klienta.
Biznes działa, gdy jest dochód. Aby był dochód, musi być sprzedaż.

CEL SZKOLENIA:
Konkurencja, cena, kryzys, trudny klient… - to tylko kilka wymówek, które stosujesz każdego dnia, kiedy nie udaje Ci się sprzedać. Każdy chce coś sprzedać - normalne, na tym polega biznes. Wiele handlowców, sprzedawców, przedsiębiorców upatruje problemu wszędzie, tylko nie w sobie. Najpierw pokazują "co" robią, potem dokładają starań i opowiadają "jak" robią.." Chwalą się jeden przez drugiego, można wręcz powiedzieć, że biją się z konkurencją. A klient na hasło „spotkanie”, odpowiada „kryć się!” Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ klienta interesuje coś innego! 

KORZYŚCI SZKOLENIA:

  • większa sprawczość w kontakcie ze współczesnym klientem, 
  • znając proces sprzedaży; rozmowy z klientem będą doprowadzały do większego zamykania transakcji,
  • trafne prezentacje swoich produktów/usług, 
  • większa ilość zawieranych umów, 
  • umiejętność prospektingu zwiększy ilość umawianych spotkań,
  • przygotowanie do spotkań i obiekcji klienta.

Warsztaty poprowadzi p. Monika Bartkowiak - praktyk sprzedaży, trener, wykładowca uczelni wyższych, ekspert Brian Tracy International. Pasja sprzedaży to misja, którą z radością dzieli się z innymi. Na koncie ma 24 lata w sprzedaży, 450 zadowolonych klientów i ponad 4500 przeszkolonych sprzedawców. Pasjonat sprzedaży autentycznej, skupionej na kliencie, opartej na empatii i wzajemnej współpracy. Nie znosi manipulacji, tricków, sztucznych książkowych technik, ponieważ to już w sprzedaży nie działa!  Do sprzedaży trafiła przez przypadek, jednak szybko osiągała świetne rezultaty, pięła się po szczeblach kariery, w konsekwencji zarządzając sprzedażą wielu marek na rynku Polskim. Wielokrotnie nominowana do handlowca Europy, przećwiczyła wszystkie skuteczne metody, którymi teraz dzieli się z innymi. Zaraża innych sprzedażą, tak na serio. Lata doświadczenia na różnych szczeblach biznesowych, tysiące rozmów z klientami, praca w międzynarodowej korporacji sprawiły, że sprzedaż to dla niej wciąż świetna przygoda i dobra zabawa. Uwielbia proste rozwiązania, uczy sprzedawców bycia autentycznymi, dzięki temu klienci zostają z nimi na całe życie.

Na warsztaty obowiązuje rejestracja.

Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela Kierownik Działu Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości p. Magdalena Ostrowska, e-mail: Magdalena.Ostrowska@zut.edu.pl, tel. 91 449 43 58.

efektywna sprzedaż (1)_0.png

Tagi
Szkolenia
Komentarze