Warsztaty: Kreatywne podejście badawcze Design Thinking

Serdecznie zapraszamy Doktorantów ZUT na dwudniowe spotkanie z metodyką myślenia projektowego, czyli design thinking, które odbędą się w dniach 17 - 18 maja br.

Serdecznie zapraszamy Doktorantów ZUT na dwudniowe spotkanie z metodyką myślenia projektowego, czyli design thinking. Program wydarzenia przewiduje omówienie podstawy metodologii, przedstawienie z jakich etapów się składa i z jakich narzędzi należy korzystać przy jej stosowaniu. Zdobyte informacje uczestnicy przetestują w praktyce projektując prototypowe rozwiązania. Dzięki udziałowi w warsztatach będą wiedzieli jak dobrze rozpoznać problemy badawcze i potrzeby potencjalnych klientów, jak wygenerować ich rozwiązanie a następnie je przetestować. Metodyka ta jest szczególnie polecana przy pracy w zespołach interdyscyplinarnych nad rozwiązaniem konkretnego problemu natury edukacyjnej, społecznej czy biznesowej.

Warsztaty poprowadzi Paweł Żebrowski, kierownik Centrum Transferu Technologii w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii, metodyk i trener design thinking w SHOPA Design and Strategy w Bydgoszczy. Absolwent Uniwersytetów Szczecińskiego i Warszawskiego oraz Programu Top 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda w USA.

Warsztaty odbędą się w dniach: 17-18.05.2019 r. (pierwszy dzień w godzinach 16:00 – 19:00, natomiast w drugi dzień w godzinach 9:00 – 15:00) w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

W celu rejestracji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go pocztą elektroniczną na adres: Agata.Skrobek@zut.edu.pl (skan podpisanego dokumentu) bądź złożyć w RCIiTT do 14 maja (włącznie).

Udział w zajęciach jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

fe_power_poziom_pl-1_rgb.png

Szkolenia