Warsztaty: „Design Thinking - jak tworzyć produkty, które klienci pokochają?"

Zapraszamy przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego na warsztaty poświęcone tworzeniu innowacyjnych produktów, które odbędą się w dniach 17-18 maja 2018 r.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się czym jest Design Thinking, z jakich elementów się składa, jak dobrze go przeprowadzić i dlaczego korzystają z niego takie firmy jak Apple, Google, Shimano czy...Browar Łomża :) Warsztaty są skierowane do osób, które dotychczas nie miały kontaktu z metodyką Design Thinking i które są gotowe uczestniczyć w całym cyklu szkoleniowym tj. w obydwu dniach (17-18 maja 2018 r.). Nie jest możliwa rejestracja na tylko jeden dzień warsztatów. Osoby zaakceptowane powinny przyjść z własnym komputerem.

Warsztaty poprowadzi Paweł Żebrowski, kierownik Centrum Transferu Technologii w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii, metodyk i trener DT, odpowiedzialny w szczególności za kwestie praw własności intelektualnej projektów DT w SHOPA Design Thinking Workspace. Absolwent Uniwersytetów Szczecińskiego i Warszawskiego oraz Programu Top 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda w USA.

Zapisów można dokonywać do 14 maja br. poprzez stronę internetową RCIiTT.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Pawłem Żebrowskim (tel. 91 449 43 64, email: Pawel.Zebrowski@zut.edu.pl).

Program warsztatów

Tagi
Szkolenia