Design Thinking - jak tworzyć produkty, które klienci pokochają?

Zapraszamy przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego na dwudniowe warsztaty (17-18 maja 2018 r.), które przybliżą metodykę Design Thinking - projektowania produktów z zaangażowaniem klienta końcowego i odpowiadających jego potrzebom.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
17.05.2018 — 08:30
Termin przyjmowania zgłoszeń
14.05.2018 — 23:59
Rodzaj wydarzenia
Warsztat
Opis wydarzenia

Uczestnicy warsztatów poznają podstawy metodologii Design Thinking (DT), dowiedzą się z jakich etapów się składa i z jakich narzędzi należy korzystać przy jej stosowaniu. Zdobyte informacje przetestują w praktyce projektując prototypowe rozwiązania. Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy będą wiedzieli jak dobrze rozpoznać potrzeby i problemy potencjalnych klientów, jak wygenerować ich rozwiązanie a następnie przetestować je na grupie docelowej.

Warsztaty poprowadzi Paweł Żebrowski, kierownik Centrum Transferu Technologii w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii, metodyk i trener DT, odpowiedzialny w szczególności za kwestie praw własności intelektualnej projektów DT w SHOPA Design Thinking Workspace. Absolwent Uniwersytetów Szczecińskiego i Warszawskiego oraz Programu Top 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda w USA.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które są w stanie uczestniczyć w całym cyklu szkoleniowym, tj. w obydwu dniach (17-18 maja 2018 r.). Nie jest możliwa rejestracja tylko na jeden dzień warsztatów. Osoby zaakceptowane powinny przyjść z własnym komputerem.

Program warsztatów

Wykładowca
zdjęcie portretowe Pawła Żebrowskiego
Fałsz
Paweł
Żebrowski
KIEROWNIK CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII, RCIiTT
not-promoted
sala Szwalnia (115, I piętro)

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Warsztaty dla właścicieli i pracowników firm posiadających siedzibę lub oddział na terytorium województwa zachodniopomorskiego i dziłających w jednej z następujących branż:

administracja i polityka, biotechnologia, budownictwo i architektura, chemia i tworzywa, drewno i meble, edukacja i szkolnictwo, elektronika i automatyka, elektryczna, energetyka i gaz, finanse, księgowość i ubezpieczenia, gastronomia i hotelarstwo, górnictwo, handel hurtowy i detaliczny, ICT, kultura i sztuka, media i informacje, medycyna i zdrowie, morska / stoczniowa, motoryzacja, nanotechnologia, nieruchomości, ochrona mienia, ochrona środowiska, opakowania (w tym papierowe), papier i wyroby papierowe (bez opakowań), poligrafia i reklama, prawo, przemysł i produkcja – inne, rybactwo i rybołówstwo, spożywcza i rolnictwo, stalowa i metalowa, szkło i ceramika, tekstylia, transport i logistyka, turystyka i sport, tytoń - produkcja i sprzedaż, uroda i relaks.

Obowiązuje limit max. 1 osoby z firmy.

Warsztaty przewidziane są dla osób, które wcześniej nie brały udziału w szkoleniach z Design Thinking organizowanych bądź współorganizowanych przez RCIiTT.

Osoba zapisująca się na wydarzenie zobowiązanie się do pełnego udziału w obydwu dniach warsztatów.

Osoba zapisująca się na wydarzenie oświadcza, że zapoznała się z Regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach RCIiTT i akceptuje jego treść.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Pawła Żebrowskiego
Paweł
Żebrowski
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

kierownik Centrum Transferu Technologii

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #009ED2