VI nabór wniosków do programu Interreg Południowy Bałtyk

1 października 2018 r. rozpocznie się VI nabór wniosków do programu Interreg Południowy Bałtyk. Warunkiem złożenia wniosku jest konieczność skonsultowania go pod kątem merytorycznym i technicznym z pracownikami Wspólnego Sekretariatu, którzy rozpoczęli przyjmowanie rejestracji na te konsultacje. Celem tych konsultacji jest przygotowanie kandydatów do VI naboru wniosków projektowych.

VI Nabór wniosków do Programu Interreg Południowy Bałtyk prowadzony będzie jesienią tego roku, w terminie 1 października – 18 grudnia 2018 r. I będzie otwarty dla następujących celów szczegółowych:

2.2 Zielone technologie (5,22 mln EUR EFRR),

3.1 Zrównoważony transport (2,15 mln EUR EFRR),

4.1 Rozwój umiejętności pracowników (1,23 mln EUR),

5.1 Wzrost potencjału współpracy instytucji (0,4 mln EUR EFRR).

W przypadku zgłoszeń z Województwa Zachodniopomorskiego pracownicy Wspólnego Sekretariatu przyjadą do Szczecina. Wstępnie planowany termin konsultacji to 11 października 2018 r. Miejsce spotkania będzie podane w terminie późniejszym. Wymagana wcześniejsza rejestracja za pomocą formularza. Istnieje także możliwość rejestracji w innym miejscu i w innym terminie, bądź umówienie się na konsultacje w formie on-line. Konsultacje z WS dla Wnioskodawców są obligatoryjne

Dokumenty i zasady dotyczące VI naboru zostaną opublikowane w dniu otwarcia naboru wniosków. 

Komentarze