Szkolenie: Zostań ekspertem Komisji Europejskiej i poznaj tajemnice Participant Portal!

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie pt. "Zostań ekspertem w Komisji Europejskiej i poznaj tajemnice Participant Portal!"

" Zostań ekspertem w Komisji Europejskiej i poznaj tajemnice Participant Portal!",

które odbędzie się 4 listopada br., w godz. 9:00-13:00, w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie, sala „Overlock” (s. 219, II piętro).

Spotkanie skierowane jest do wszystkich naukowców, przedsiębiorców i pracowników innych organizacji, posiadających specjalistyczną wiedzę w określonej dziedzinie i chcieliby zostać ekspertami KE oceniającymi innowacyjne projekty w Horyzoncie 2020. Wymagana jest znajomość języka angielskiego w dobrym stopniu komunikatywnym.

Podczas szkolenia zostaną przedstawione korzyści jakie daje pełnienie funkcji eksperta Komisji Europejskiej, obowiązki oraz zasady jego pracy. Uczestnicy zapoznają się także z serwisem Participant Portal.

Ponieważ Komisja Europejska cały czas potrzebuje ekspertów do oceny wniosków, spotkanie będzie miało formę warsztatów komputerowych, podczas których możliwe będzie założenie profilu przy wsparciu naszego konsultanta.

Szkolenie poprowadzi: ekspertka Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie, pani Agata Skrobek.

>>REJESTRACJA<<

Zapisów można dokonywać do 31 października br. poprzez stronę internetową RCIiTT: www.innowacje.zut.edu.pl, zakładka „Szkolenia”. Liczba miejsc ograniczona do 18 uczestników. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: e-mail: Agata.Skrobek@zut.edu.pl lub tel.: 91 449 49 44.