Zostań ekspertem w Komisji Europejskiej i poznaj tajemnice Participant Portal

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie pt. "Zostań ekspertem w Komisji Europejskiej i poznaj tajemnice Participant Portal!"

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
04.11.2016 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
03.11.2016 — 23:59
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie
Opis wydarzenia

Szkolenie odbędzie się 4 listopada br., w godz. 9:00-13:00, w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie, sala Overlock, II piętro.

Podczas spotkania zostaną przedstawione korzyści, jakie daje pełnienie funkcji eksperta Komisji Europejskiej, obowiązki oraz zasady jego pracy. Uczestnicy zapoznają się także z serwisem Participant Portal.

Ponieważ Komisja Europejska cały czas potrzebuje ekspertów do oceny wniosków, spotkanie będzie miało formę warsztatów komputerowych, podczas których możliwe będzie założenie profilu przy wsparciu naszego konsultanta.

Wykładowca
Agata Skrobek
Prawda
Agata
Skrobek
CENTRUM ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI, RCIiTT
09:00 – 09:10
09:10 – 09:40
Wprowadzenie w tajemnice Participant Portal
09:40 – 10:00
Ćwiczenia + założenia konta na Participant Portal
10:00 – 10:15
Przerwa kawowa
10:15 – 12:45
Jak zostać ekspertem Komisji Europejskiej - prezentacja i rejestracja w bazie ekspertów Komisji Europejskiej
12:45 – 13:00

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Spotkanie skierowane jest do wszystkich naukowców, przedsiębiorców i pracowników innych organizacji, posiadających specjalistyczną wiedzę w określonej dziedzinie i chcieliby zostać ekspertami KE oceniającymi innowacyjne projekty w Horyzoncie 2020. Wymagana jest znajomość języka angielskiego w dobrym stopniu komunikatywnym.

Organizator wydarzenia
Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.