Szkolenie: Współpraca handlowo - usługowa z krajami niemieckojęzycznymi

Zapraszamy przedsiębiorców, którzy chcą sprzedawać towary lub świadczyć usługi w krajach niemieckojęzycznych, do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się w naszym Centrum w dniu 21.06.2022 r., w godzinach 10:00-14:00.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się:

• jak przygotować ofertę handlową dla klientów z tych trzech rynków;
  • jakie są zasady świadczenia usług transgranicznych w Austrii, Niemczech i Szwajcarii;
  • którą formę prowadzenia działalności eksportowej wybrać dla swojej firmy, by skutecznie i bezpiecznie prowadzić biznes w Szwajcarii, Niemczech i Austrii;
  • na co należy zwrócić szczególną uwagę przy zawieraniu międzynarodowych umów handlowych z klientami z Niemiec, Szwajcarii oraz Austrii i jak zabezpieczyć  transakcje handlowe.

Warsztaty poprowadzi p. Łukasz Żak, prawnik specjalizujący się w zagadnieniach związanych z transgranicznym świadczeniem usług, delegowaniem pracowników, zatrudnianiem cudzoziemców, prawem pracy oraz międzynarodową współpracą przedsiębiorstw. Kooperuje on m.in. z Kancelarią Jakubowski Niecko Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata Spółka komandytowa. Współdziała ona z MNB Legal z siedzibą w Berlinie w zakresie prawa cywilnego, handlowego, karnego oraz podatkowego na terenie Niemiec, prowadzi także obsługę podmiotów niemieckich na terenie Polski.

Zapraszamy do rejestracji!

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela konsultant Enterprise Europe Network p. Jacek Wójcikiewicz e-mail: Jacek.Wojcikiewicz@zut.edu.pl, tel. 91 449 43 90.

Współpraca handlowo - usługowa z krajami DACH.gif