Szkolenie: Umowy handlowe w obrocie międzynarodowym

Zapraszamy przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego na szkolenie poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem umów handlowych w obrocie międzynarodowym.

Szkolenie poprowadzi Pan Łukasz Żak, prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Od ponad 12 lat podejmuje działania wspierające polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych. Przez ponad dekadę zaangażowany w projekty Komisji Europejskiej wspierające rozwój firm na rynkach UE i EOG (Euro Info Centre i Enterprise Europe Network) realizowane przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP. Doradzał kilkudziesięciu firmom z sektora budowlanego, przemysłowego czy handlowego, skutecznie wspierając ich działalność na rynkach zagranicznych m.in. w takich krajach jak Niemcy, Dania, Austria, Szwajcaria, Holandia, Wielka Brytania, Szwecja czy Norwegia.

W trakcie szkolenia uczestnicy zostaną zapoznani z aktami prawnymi regulującymi  obrót międzynarodowy (prawo wspólnotowe, międzynarodowe, prawo handlowe, zwyczaje handlowe). Soft-law w prawie kontraktów międzynarodowych (zasady UNIDROIT, PECL, FIDIC) a także oceną wiarygodności partnerów zagranicznych oraz szeregiem innych.

Zapisy TUTAJhttp://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/umowy-handlowe-w-obrocie-miedzynarodowym