Szkolenie: Świadczenie usług i delegowanie pracowników do krajów UE

Zapraszamy zachodniopomorskich przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie dotyczące delegowania pracowników w ramach UE, które odbędzie 21 listopada 2018 r.

W Unii Europejskiej obowiązuje zasada swobody prowadzenia działalności gospodarczej. Oznacza to, że polska firma może wykonywać zlecenia za granicą poprzez wysyłanie pracowników mających wykonać tam konkretne zadania. Jednak takie delegowania osób wiąże się z koniecznością spełnienia szeregu wymogów z obszaru prawa pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń oraz zapewnienia niezbędnymi dokumentów i dokonania zgłoszeń w odpowiednich instytucjach.

W celu rozwikłania tych złożonych kwestii, zapraszamy na szkolenie poświęcone delegowani pracowników do krajów unijnych, które odbędzie się we wtorek 21 listopada 2018 r. Poprowadzi je p. Łukasz Żak z firmy Łukasz Żak Żak Legal Support Office, która zajmuje się transgranicznym funkcjonowaniem przedsiębiorstw w Unii Europejskiej.

Na szkolenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Tomaszem Łyżwińskim: tlyzwinski@zut.edu.pl, tel. +48 91 449 43 91.

Tagi
Szkolenia