Szkolenie pn. "Jak tworzyć innowacyjne modele biznesowe"

Zapraszamy studentów ZUT do udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu projektowania i planowania przedsięwzięć biznesowych w oparciu o narzędzie Business Model Canvas, które odbędzie się już 29 listopada br. w siedzibie RCIiTT.

Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się, jak w efektywny sposób rozpocząć działalność gospodarczą oraz jak bez ryzyka zbudować dobrze prosperujący biznes, z dużymi szansami na rozwój.

Spotkanie poprowadzi p. Hubert Dyba, konsultant ds. innowacji i transferu technologii w RCIiTT ZUT, zaangażowany w realizację projektu Enterprise Europe Network. Trener nowoczesnych narzędzi biznesowych.

Rejestracja oraz program szkolenia dostępne są pod adresem: https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/jak-tworzyc-innowacyjne-modele-biznesoweZgłoszenia przyjmowane są do 24 listopada br. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: e-mail: Magdalena.Ostrowska@zut.edu.pl lub tel.: 91 449 43 58.