Szkolenie on-line: Kariera w nauce – czas start!

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów na szkolenie on-line dotyczące planowania kariery naukowej. Wydarzenie odbędzie się 29 października w godz. 10:00 – 14.00.

Będąc studentem czy doktorantem warto rozpocząć świadome planowanie kolejnych kroków w swojej karierze. Poznanie aktualnych trendów, sposobów zdobywania informacji i umiejętności oraz możliwości dostępnych w sektorze badań i rozwoju pomoże w obraniu odpowiednich celów i ułatwi ich realizację. Jest to tym bardziej istotne, że sytuacja na rynku pracy dynamicznie się zmienia. Na szkoleniu omówimy cechy pracy w sektorze akademickim, kwestie związane z kształtowaniem wizerunku naukowca (z wykorzystywaniem portali społecznościowych), zasady budowania sieci kontaktów, a także podpowiemy jak dobrze przygotować CV naukowe oraz gdzie poszukiwać grantów i stypendiów zagranicznych, które pozytywnie wpłyną na rozwój kariery. 

Szkolenie poprowadzi dr Magdalena Barańska, na co dzień wykładająca na Wydziale Studiów Edukacyjnych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Anna Przybysz – konsultantka Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE. 

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.

Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela p. Anna Przybysz, e-mail: Anna.Przybysz@zut.edu.pl, tel. 91 449 41 53.

 

Kariera w nauce - czas start (1).png

Tagi
Szkolenia
Komentarze