Szkolenie on-line: Handel międzynarodowy w czasie pandemii

Ty i Twoi kontrahenci z kraju i zagranicy macie problemy z realizacją umowy handlowej? Nie masz w podpisanych przez Ciebie umowach handlowych klauzuli o sile wyższej i nie wiesz, co teraz możesz lub musisz zrobić? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć podczas naszego kolejnego szkolenia on-line pt.: Handel międzynarodowy w czasie pandemii, które rozpocznie się 28 kwietnia 2020 r. o godz. 11:00. Szkolenie organizuje sieć Enterprise Europe Network.

EnterpriseEurope_logoPL_RGB_0.jpgPrzedstawimy również informacje, jak wygląda odpowiedzialność firmy transportowej za realizację dostawy Twoich towarów zagranicę, czy i jakie obowiązki wobec kierowców mają firmy zajmujące się realizacją transportu międzynarodowego w okresie zagrożenia epidemicznego. Powiemy, czy coś się zmieniło w warunkach wymiany handlowej z krajami UE i tzw. krajami trzecimi oraz jak wygląda kwestia celna z dostawą usług i towarów do Wielkiej Brytanii w dobie pandemii i trwającego Brexitu.

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego i obowiązuje na nie rejestracja.

Poprowadzi je konsultant Centrum Transferu Technologii RCIiTT ZUT specjalizujący się w kwestiach celnych, handlu międzynarodowego, Brexitu oraz branży TSL - p. Jacek Wójcikiewicz, e-mail: Jacek.Wojcikiewicz@zut.edu.pl.

Zapraszamy!

Handel międzynarodowy w czasie pandemii.png