Szkolenie on-line: Cyfryzacja w praktyce

Zapraszamy przedsiębiorców i pracowników firm do udziału w szkoleniu on-line, które będzie wprowadzeniem w temat cyfryzacji. Szkolenie odbędzie się w dniu 1 grudnia 2020 r. o godz. 10:00 i organizuje je sieć Enterprise Europe Network.

Pojęcie cyfryzacji jest w obecnych czasach powszechnie znane. Nie jest ona bowiem już tylko kluczowym narzędziem służącym do zwiększania efektywności rynkowej, ale często warunkiem dalszego funkcjonowania firmy.  Zwłaszcza w dobie pandemii, gdy większość firm jest zmuszona przenieść swoją działalność do sieci lub pracować w trybie zdalnym. 

Podczas naszego szkolenia opowiemy czym właściwie jest cyfryzacja, jak do niej podejść, od czego zacząć a także jak zwiększyć efektywność poprzez cyfryzację.

Wydarzenie skierowane jest do pracowników wszystkich branż ponieważ na pewnym etapie wszystkie firmy działają w warunkach wymagających zaangażowania cyfrowego. 

Szkolenie poprowadzi p. Przemysław Krzywania, ekspert w dziedzinie cyfryzacji, Przemysłu 4.0., IoT, 

Zapraszamy do rejestracji!

Więcej informacji udziela konsultant sieci Enterprise Europe Network przy RCIiTT, p. Krystyna Flak, e-mail: Krystyna.Flak@zut.edu.pl, tel.600 437 836.

CYFRYZACJA WPRAKTYCE 1 GRUDNIA 2020 SZKOLENIE

Tagi
Szkolenia
Komentarze