Szkolenie: Księgowość i finanse dla start'upów

Zapraszamy na szkolenie kierowane do osób myślących o założeniu własnej firmy oraz dla młodych firm, które istnieją na rynku nie dłużej niż 2 lata. Odbędzie się 12 marca 2020 r w godz: 10:00-13:00 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie.

Szkolenie dotyczy kwestii księgowych oraz finansowych. Przedstawione zostaną najpopularniejsze formy prawne przedsiębiorstw w Polsce czyli jednoosobowa działalność gospodarcza i sp. z o.o. Omówione zostaną formy opodatkowania i ulgi w ubezpieczeniach społecznych oraz podatek VAT.

Spotkanie będzie doskonałym sposobem do pogłębienia wiedzy nt. obowiązków pracodawcy wobec zatrudnionych jak również przychodów i kosztów w firmie.
Szkolenie poprowadzi p. Justyna Antosik – certyfikowany księgowy, właścicielka A&A Biuro Rachunkowe.

Zapraszamy do rejestracji!

06.13.20 _ 4 PM _ Quentin Church (2).png