Księgowość i finanse dla start'upów

WYDARZENIE ODWOŁANE, zgodnie z decyzją Rektora ZUT wydaną na podstawie oficjalnego Komunikatu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11.03.2020 r. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, gdzie na bieżąco będziemy informować o nowym terminie szkolenia. Osoby zainteresowane księgowością dla młodych firm i finansowaniem ich działalności zapraszamy do kontaktu z p. Magdaleną Ostrowską (Magdalena.Ostrowska@zut.edu.pl, tel. 91 449 43 58).

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
12.03.2020 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
09.03.2020 — 23:59
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie
Opis wydarzenia

Szkolenie dla osób myślących o założeniu własnej firmy oraz dla młodych firm istniejących na rynku nie dłużej niż 2 lata.

Uczestniczy szkolenia:

• poznają najpopularniejsze formy prawne przedsiębiorstw w Polsce (jednoosobowa działalność gospodarcza i sp. z o.o.),
  • dowiedzą się o formach opodatkowania, ulgach w ubezpieczeniach społecznych oraz podatkach VAT,
  • zgłębią wiedzę na temat obowiązków pracodawcy wobec zatrudnionych
  • poznają podstawy prowadzenia rachunkowości w firmie.

Szkolenie poprowadzi Justyna Antosik – certyfikowany księgowy, właścicielka firmy A&A Biuro Rachunkowe.

Wykładowca
Portret Justyny Antosik, kobieta, brunetka w okularach stojąca na schodach
Fałsz
Justyna
Antosik
A&A Biuro Rachunkowe
10:10-10:20
Magdalena Ostrowska, RCIiTT ZUT
10:20-11:30
- Pierwsze kroki we własnym biznesie (rejestracja firmy, formy opodatkowania i ZUS, podatek VAT, konto firmowe i split payment)
Justyna Antosik, A&A Biuro Rachunkowe
11:50-13:00
- Pracodawca i pracownik (koszty zatrudnienia, obowiązki pracodawcy, formy zatrudnienia, PPK).
- Przychody i koszty w firmie (co jest kosztem, a co przychodem, terminy płatności, kasa fiskalna).
Justyna Antosik, A&A Biuro Rachunkowe
not-promoted
sala Szwalnia (115, I piętro)

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Szkolenie dla osób prywatnych myślących o założeniu własnej firmy oraz dla młodych firm, które istnieją na rynku nie dłużej niż 2 lata.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portetowe Magdaleny Ostrowskiej
Magdalena
Ostrowska
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

AKADEMICKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #009ED2