Szkolenie: EIC Accelerator Pilot (SME Instrument II fazy) oraz inne konkursy Europejskiej Rady ds. Innowacji

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, start-upów, a także przedstawicieli nauki do udziału w naszym szkoleniu dotyczącym nowych konkursów na finansowanie projektów badawczo-innowacyjnych Europejskiej Rady ds. Innowacji, ze szczególnym uwzględnieniem EIC Accelerator Pilot (SME Instrument II fazy) – instrumentu dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie odbędzie się 6 czerwca 2019 w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie i przeprowadzi je p. Michał Grudziński, konsultant ds. Programów Badawczych UE. Opowie między innymi o najnowszych konkursach EIC na projekty badawczo-innowacyjne dla naukowców i przedsiębiorców, o ich podstawowych wymaganiach, a także o tym jak należy wnioskować o przyznanie finansowania. Szczegółowo zostanie przedstawiony odmieniony SME Instrument II fazy, obecnie EIC Accelerator Pilot, który jako pierwszy zastosuje formułę blended finance (finansowanie mieszane).

Europejska Rada ds. Innowacji powstała po to, aby pomagać w przekuwaniu europejskich wyników badań na realne biznesy dające zyski, miejsca pracy oraz inne korzyści całej Unii Europejskiej. Bez względu na to, czy Twój pomysł jest już wysoko rozwinięty technologicznie, czy jest we wczesnej fazie koncepcji, w ofercie EIC na pewno znajdzie się konkurs dla Ciebie! 

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie wydarzenia.

Zapraszamy!

 

Dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Tagi
Szkolenia
Komentarze