Szkolenie: Budowanie podstaw przedsiębiorczości

Serdecznie zapraszamy Doktorantów ZUT na szkolenie poświęcone zakładaniu działalności gospodarczej w oparciu o narzędzie Buisness Model Canvas, które odbędzie się 19 grudnia 2019 r.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak opracować wstępne założenia i koncepcję własnej firmy. Poznają także efektywne sposoby rozpoczęcia działalności gospodarczej oraz nauczą się jak bez ryzyka zbudować dobrze prosperujący biznes. Po ukończeniu programu szkolenia uczestnicy będą potrafili poprawnie planować i weryfikować zasadność przedsięwzięć gospodarczych.

Szkolenie poprowadzi Magdalena Ostrowska, kierownik Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

Szkolenie odbędzie się 19 grudnia 2019 r. w godz. 09:00-13:30, w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

W celu rejestracji należy wypełnić załączony formularz zgłoszeniowy i przesłać pocztą elektroniczną na adres: szkolenia_power@zut.edu.pl bądź złożyć w RCIiTT do 17 grudnia br. (włącznie). Przed przystąpieniem do rejestracji prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Logo Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, flaga Polski, flaga Unii Europejskiej

Tagi
Szkolenia
Komentarze