Spotkanie informacyjne: "Uczelnie na całym świecie stoją przed Tobą otworem! Napisz doskonały wniosek o stypendium Marii Skłodowskiej-Curie"

Jesteś doświadczonym naukowcem (ze stopniem doktora i/lub czteroletnim doświadczeniem naukowym po uzyskaniu tytułu magistra) i poszukujesz możliwości stypendialnych na prowadzenie badań za granicą? Przyjdź na spotkanie informacyjne na temat stypendiów indywidualnych Marii Skłodowskiej-Curie i dowiedz się jak zrobić krok milowy w twojej karierze naukowej.

Do 14 września 2017 r. trwa nabór wniosków o prestiżowe stypendia indywidualne Marii Skłodowskiej-Curie w Horyzoncie 2020. Ich celem jest rozwój kreatywności i innowacyjnego potencjału doświadczonych naukowców poprzez pracę nad indywidualnym projektem badawczym na uczelniach lub w przedsiębiorstwach w Europie i/lub poza jej granicami. Okres trwania stypendium może wynosić od 12 do 36 m-cy i może odbywać się we wszystkich jednostkach naukowych lub przedsiębiorstwach na świecie. Otrzymanie stypendium otwiera wiele drzwi w świecie nauki i jest krokiem milowym w karierze naukowej.

Więcej informacji na temat stypendiów TUTAJ.

Rejestracja i program szkolenia znajduje się TUTAJ.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Edytą Pazurą-Umecką, e-mail: epazura@zut.edu.pl, 91 449 41 53.