Skok po innowacyjność w Szczecinie!

27 października 2016 r. w siedzibie RCIiTT odbędzie  konferencja + spotkania biznesowe pt. „Skok po innowacyjność w Szczecinie: biznes + nauka". Jest ono adresowane do zachodniopomorskich firm i naukowców. 

Podczas konferencji będzie okazja pozyskać informacje nt. możliwości dofinansowania rozwoju działalności oraz badań naukowych zarówno z funduszy krajowych, regionalnych, jak i międzynarodowych. Eksperci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE przedstawią stan dostępnych konkursów oraz kryteria aplikowania. 

Natomiast podczas spotkań biznesowych będzie można wziąć udział w serii 20-minutowych, indywidualnych spotkań z uczestnikami wydarzenia – zarówno ze strony nauki, jak i biznesu. Spotkania będą umawiane przed imprezą, dzięki czemu uczestnicy będą wiedzieli wcześniej z kim się spotkają, co pomoże im w przygotowani się do rozmów biznesowych. Celem takiego spotkania jest możliwość nawiązania ciekawych kontaktów, które mogą zaowocować współpracą naukowo-badawczą. Dowodem na to, iż jest to możliwe podczas konferencji zostaną zaprezentowane historie udanej współpracy nauki i biznesu z naszego regionu. 

Dotychczas odbyły się 3 podobne wydarzenia w naszym regionie - w Stargardzie, Goleniowie i Koszalinie, w których łącznie 38 naukowców ZUT odbyło 64 spotkania.  Przerodziły się one w kilka umów zleconych oraz wspólne projekty. 

Jak wziąć udział w spotkaniu? 
Wystarczy się zarejestrować TUTAJ. W razie jakichkolwiek trudności z rejestracją mogą się Państwo kontaktować się z nami a my udzielimy wsparcia w wypełnieniu poszczególnych pól. Rejestracja czynna do 17 października 2016 r. 

Osoba do kontaktu: 
Paweł Żebrowski 
e-mail: pzebrowski@zut.edu.pl 
tel. 91 449 4364 

Galeria
Komentarze