Seminarium pn. Nowelizacja przepisów z zakresu dokumentacji pracowniczej

W imieniu Centrum Usługowo-Doradczego w Euroregionie POMERANIA serdecznie zapraszamy na seminarium dotyczące nowelizacji przepisów z zakresu dokumentacji pracowniczej.

 Wydarzenie organizowane jest przez Gminę Miasto Szczecin w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem Märkisch-Oderland w ramach Interreg V A” dofinansowanego przez Unię Europejską  ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) i odbędzie się dnia 19 lutego 2019 roku w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Zapraszamy przedsiębiorców z sektora MŚP, osoby odpowiedzialne za obsługę i administrację kadrowo-płacową w firmie, osoby zajmujących się zarządzaniem personelem.

Zachęcamy do zapoznania się z programem szkolenia. 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres e-mail: cud.szczecin@um.szczecin.pl do dnia 14 lutego 2019 rokuLiczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Umieszczenie na liście uczestników zostanie potwierdzone w osobnej wiadomości.

Tagi
Szkolenia