Seminarium COST: „Aplikuj i zdobądź środki na działania networkingowe”

Uniwersytet Szczeciński zaprasza na seminarium dotyczące Akcji COST, które odbędzie się 29 października 2018 r. (poniedziałek) w godzinach od 10:30 do 13:00 w Rektoracie US (al. Papieża Jana Pawła II 22a, Duża Sala Senatu).

Spotkanie ma na celu przybliżyć uczestnikom kwestię tworzenia oraz koordynacji interdyscyplinarnych sieci badawczych, a także integrację naukowców w Europie i poza nią. W jego trakcie zostaną przedstawione podstawowe informacje na temat Akcji COST, warunki przystąpienia do programu, jego wymogi i zasady oraz korzyści płynące z udziału. Dodatkowo, osoby wcześniej uczestniczące w Akcji COST podzielą się swoimi doświadczeniami i udzielą praktycznych porad. Spotkanie poprowadzi Koordynator Krajowy COST w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego – p. Jadwiga Mrozowska.

Wszyscy zainteresowani powinni potwierdzić swój udział poprzez mail lub telefon: edyta.kowalczyk@usz.edu.pl +48 91 444 14 28 do dnia 26 października 2018 r. do południa.

Więcej informacji oraz program wydarzenia można znaleźć na stronie US..