Seminarium chromatografii FPLC (Fast Protein Liquid Chromatography)

Firma GE Healthcare Life Sciences wraz z Wydziałem Nauk o Żywności i Rybactwa, Polskim Towarzystwem Technologów Żywności oddział Szczeciński oraz Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ma przyjemność zaprosić wszystkich naukowców na seminarium poświęcone chromatografii białek, które odbędzie się 19 czerwca br. w siedzibie RCIiTT.

ge_healthcare.png

Ekspert GE Healthcare, pan Stephan Pötsch Ph.D., przybliży zasady oraz wyzwania techniczne towarzyszące oczyszczaniu białek. Omówione zostaną techniki chromatograficzne, najbardziej popularne złoża chromatograficzne, używanie kolumn oraz rozwiązywanie problemów podczas procesów oczyszczania.

Agenda:

10:00 - 11:30 – Omówienie technik chromatograficznych; Dobre praktyki w chromatografii
11:30 - 11:50 – Przerwa kawowa
11:50 - 13:20 – Rozwiązywanie problemów – Case Study
13:20 - 13:40 – Przerwa kawowa
13:40 - 15:00 – Prezentacja systemu AKTA Pure

W związku z ograniczoną liczbą miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja elektroniczna.

Dodatkowe informacje udzielają:
Pracownik GE Healthcare: jakub.wielgomas@ge.com