Rozmowy z praktykami biznesu: #2 Jak naukowiec osiągnął sukces w biznesie

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości RCIiTT zaprasza na cykl rozmów z praktykami biznesu. Druga część dotyczyć będzie zagadnień wpływu technologii na sukces zawodowy naukowców i odbędzie się w dniu 19 listopada 2020 r. o godzinie 10:00.

Tym razem zapraszamy start-upy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej do posłuchania rozmowy z dr. inż. Rafałem Osypiukiem oraz Konradem Ciochem - właścicielami firmy Aerobits sp. z o.o., o tym jak technologia może zmienić życie jej twórcy.
Dowiecie się co skłoniło naukowca Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie do założenia działalności gospodarczej i jakie były jej początki. Na jego przykładzie dowiecie się na co zwrócić uwagę w I fazie działania firmy oraz jak pracuje się z międzynarodowymi korporacjami z branży lotniczej i kosmicznej.

Podczas webinaru uczestnicy będą mogli porozmawiać i zadać pytania p. Magdalenie Ostrowskiej, kierownikowi Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości RCIiTT ZUT.

Jest to drugie spotkanie w naszej serii Rozmów z Praktykami Biznesu.

Zapraszamy do rejestracji!

Rozmowy z praktykami Biznesu #2