Obrazek
korytarz w budynku RCiiTT

Inkubator

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Skorzystaj z usług Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości i wejdź z nami w świat biznesu

Masz pomysł na biznes ale nie jesteś pewien czy jest dobry? A może prowadzisz już firmę i nie wiesz co dalej? Dobrze trafiłeś!

Zapraszamy do Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w którym nasz zespół specjalistów udzieli wsparcia z zakresu założenia oraz rozwoju własnego biznesu.

Tworzymy idealne środowisko do zaistnienia nowych przedsiębiorstw na rynku.

Sprawdź naszą ofertę już dziś!

PREINKUBACJA

Masz pomysł na biznes i nie wiesz co dalej? W Inkubatorze przyjrzymy się jego założeniom i ocenimy, czy warto go rozwijać.

Ponadto, doradzimy jak zarejestrować firmę, pomożemy przygotować biznes plan i strategię rozwoju, przygotujemy dla Ciebie biurko z niezbędnym sprzętem. A Ty rozpoczniesz nową przygodę wśród kreatywnych ludzi! Skorzystaj z nieodpłatnego wsparcia RCIiTT ZUT! W ramach preinkubacji oferujemy także doradztwo biznesowe...

INKUBACJA

Jesteś młodym przedsiębiorcą i potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu działalności gospodarczej? Skorzystaj z programu inkubacji!

Wystartuj w konkursie, który ogłaszany jest raz w roku i zabezpiecz sobie biuro w nowoczesnym obiekcie w centrum Szczecina. W pakiecie z samodzielnym biurem otrzymasz niezbędny sprzęt, dostęp do sali spotkań, promocję firmy w kanałach RCIiTT i wiele, wiele innych!...

pomieszczenie biurowe na trzecim piętrze

Inkubowani

Plastipol Poland Sp. z o.o.

Firma Plastipol Poland Sp. z o.o. to działalność doradczo-usługowa działająca w branży tworzyw sztucznych. Bazując na wiedzy i know-how pomagamy firmom z sektora MŚP zrealizować projekty techniczne związane z produkcją z tworzyw sztucznych. Naszymi obszarami działalności są: ocenienie wykonalności projektu, dobranie odpowiedniej technologii wykonania, zaproponowanie zmian projektowych, które umożliwią wykonanie elementu, doradztwo w zakresie doboru materiału i kształtu elementów, zlecenie wykonania u poddostawców.  Kompleksowa usługa, szeroka sieć partnerów oraz znajomość rynku sprawia, że jesteśmy rzetelnym partnerem w zakresie produkcji z tworzyw sztucznych.

Sango

Agencja marketingowa Sango powstała by wspierać w drodze do sukcesu w zakresie kompleksowej obsługi marketingowej począwszy od pomysłu, strategię po wykonanie i dalszą ewaluację. Działania marketingowe stanowią integralną część strategii przedsiębiorstw - dotarcie do odbiorców produktów i usług, nawiązywanie z nimi relacji, ale też bieżąca obsługa stron www, mediów społecznościowych, projektów graficznych, pozycjonowanie jak również działania PR oraz spójna komunikacja stanowią istotne elementy na drodze do sukcesu biznesowego.

Dobre Promo sp. z o o

Dobre Promo sp. z o o  to firma projektująca systemy do skutecznego pozyskiwania klientów. Budujemy systemy sprzedażowe dla firm w oparciu o usługi SEO/SEM/PPC. Naszą misją jest pomagać ludziom w odnalezieniu najbardziej wartościowych usług i produktów w momencie, w którym właśnie tego potrzebują. Dzięki technologii i innowacyjnemu podejściu do marketingu sprawiamy, że firmy, z którymi współpracujemy dynamicznie rosną.

JPW

Firma JPW Mariusz Kowalczyk specjalizuje się w tworzeniu strategii, analizowaniu danych i kompleksowej obsłudze marketingowej firm w środowisku online, szczególnie sklepów internetowych.
Jako niewielki zespół specjalistów z różnych dziedzin wykorzystuje nowe technologie i nietypowe rozwiązania do osiągania lepszych rezultatów przy prowadzeniu projektów własnych oraz klientów.

 

Digital Construction Site

Firma Digital Construction Site powstała w 2020 roku w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie technologią BIM (Building Information Modeling) wśród Generalnych Wykonawców oraz Inwestorów. Ideą firmy jest rozwijanie technologii BIM oraz wdrażanie rozwiązań cyfrowych na budowach realizowanych w Polsce. Obecnie firma świadczy usługi głównie w województwie zachodniopomorskim. W skład zespołu wchodzą specjaliści w zakresie skanowania 3D, wykładowcy studiów podyplomowych, certyfikowani instruktorzy Autodesk Revit, BIM developerzy oraz Inżynierowie posiadający uprawnienia zarówno projektowe jak i wykonawcze

Good Gin Company

Good Gin Company Sp. z o.o. jest nową firmą ze Szczecina, specjalizującą się w tworzeniu rzemieślniczych ginów. Założyciele połączyli pasję do odkrywania ginu, naukową wiedzę o komponowaniu aromatów i ekspertyzę z branży alkoholowej, by stworzyć swój pierwszy, limitowany produkt premium. Pierwsza marka z portfolio, Heritage Magnolia Gin, dostępna jest na rynku od października 2021, m.in. w czołowych koktajl barach, restauracjach i sklepach specjalistycznych. W planach firmy jest uruchomienie własnej, innowacyjnej destylarni oraz zagraniczna ekspansja - oba te cele będą realizowane przy wsparciu programu inkubacji dla startupów Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

grafbaza.pl

Działalność firmy grafbaza.pl to szeroko pojęta działalność z zakresu PR, m.in. projektowanie stron internetowych, sklepy internetowe WooCommerce, kampanie marketingowe na Facebook & Instagram, projektowanie graficzne oraz identyfikacja wizualna. kampanie marketingowe na TikTok czy tworzenie materiałów marketingowych. 
 

SENS Architekci

SENS Architekci to  dążenie do kreowania wyjątkowych wnętrz. Spełnianie marzeń  klientów poprzez łączenie umiejętności projektowych z ich potrzebami. Sens Architekci to zamysł, na który składają się przekonania właścicielek, że projektowanie to sense (z ang.) czyli odczuwanie Twoich potrzeb i wczucie w Twoje oczekiwania oraz sensualność, czyli odbieranie za pomocą zmysłów. Projektując z SENS Architekcii nadasz swojemu wnętrzu sens.

Dalej
Programy preinkubacji i inkubacji są realizowane w RCIiTT od października 2014 roku.
W ciągu minionego okresu wsparciem objęliśmy kilkadziesiąt młodych podmiotów. Część z nich została lokatorami budynku przy ul. Jagiellońskiej 20-21. Zachęcamy do zapoznania się z profilami naszych dotychczasowych inkubowanych.