Obrazek
korytarz w budynku RCiiTT

Inkubator

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Skorzystaj z usług Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości i wejdź z nami w świat biznesu

Masz pomysł na biznes ale nie jesteś pewien czy jest dobry? A może prowadzisz już firmę i nie wiesz co dalej? Dobrze trafiłeś!

Zapraszamy do Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w którym nasz zespół specjalistów udzieli wsparcia z zakresu założenia oraz rozwoju własnego biznesu.

Tworzymy idealne środowisko do zaistnienia nowych przedsiębiorstw na rynku.

Sprawdź naszą ofertę już dziś!

PREINKUBACJA

Masz pomysł na biznes i nie wiesz co dalej? W Inkubatorze przyjrzymy się jego założeniom i ocenimy, czy warto go rozwijać.

Ponadto, doradzimy jak zarejestrować firmę, pomożemy przygotować biznes plan i strategię rozwoju, przygotujemy dla Ciebie biurko z niezbędnym sprzętem. A Ty rozpoczniesz nową przygodę wśród kreatywnych ludzi! Skorzystaj z nieodpłatnego wsparcia RCIiTT ZUT! W ramach preinkubacji oferujemy także doradztwo biznesowe...

INKUBACJA

Jesteś młodym przedsiębiorcą i potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu działalności gospodarczej? Skorzystaj z programu inkubacji!

Wystartuj w konkursie, który ogłaszany jest raz w roku w sierpniu i zabezpiecz sobie biuro w nowoczesnym obiekcie w centrum Szczecina. W pakiecie z samodzielnym biurem otrzymasz niezbędny sprzęt, dostęp do sali spotkań, promocję firmy w kanałach RCIiTT i wiele,...

pomieszczenie biurowe na trzecim piętrze

Inkubowani

BJB SERVICES

BJB Services sp. z o.o. sp.k. jest firmą programistyczną, którą tworzą specjaliści z Polski i Azji, mający doświadczenie w realizacji wielu różnorodnych projektów dla klientów z całego świata: Ameryki Północnej, Europy i Azji. Nasi programiści specjalizują się w takich technologiach jak: PHP, JAVASCRIPT, MySQL i C++.
Specjalizujemy się w: tworzeniu stron internetowych, aplikacji na platformy stacjonarne i mobilne, programów dla urządzeń IoT.

Alpha Render Studio

Alpha Render Studio Markiyan Kuriy - szczecińskie studio graficzne działające na rynku międzynarodowym jak i lokalnym. Prowadzone jest przez niezwykle kreatywny, profesjonalny zespół poruszający się biegle w dziedzinach wizualizacji komputerowych, RT, VR, animacji oraz prowadzenia kampanii marketingowych.

A&A Chemical Technology Support

A&A Chemical Technology Support Adrian Antosik (A&A CTS) to firma, której głównym zadaniem jest rozwiązywanie problemów w dziedzinie technologii chemicznej. A&A CTS oferuje szeroko pojęte konsultacje technologiczne, realizowane w kraju i zagranicą, głównie w firmach z branży chemicznej. Współpracujemy z ekspertami, by rozwiązać problemy technologiczne m.in. w zakresie kontroli procesowej czy też opracowań nowych prototypów. Pomagamy przy wdrażaniu kontroli, nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań. W naszej pracy korzystamy ze zdobytego w kraju i zagranicą doświadczenia w tych obszarach. Firma jest odpowiedzią na indywidualne zapotrzebowania wykorzystania wiedzy i doświadczeń wysokiej klasy specjalistów z dziedziny chemii.

MPower sp. z o.o

MPower sp. z o.o. to innowacyjna firma oparta o wiedzę świadcząca usługi w zakresie projektowania, modelowania i budowy układów elektronicznych i energoelektronicznych dla zrównoważonego i bezemisyjnego transportu. Start-up MPower Sp. z o.o. chce stać się producentem wysokiej jakości systemów elektroniki przemysłowej, energoelektroniki i systemów napędowych. Misją MPower Sp. z o.o. jest dostarczanie nowoczesnych systemów elektronicznych i rozwiązań energoelektronicznych do sektorów technologicznych związanych z inteligentnym transportem i mobilnością przyszłości.

Firma utworzona przez 2 naukowców, z Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie, Michała Bonisławskiego i Marcina Hołuba.

FE STUDIO

FE STUDIO to autorska pracownia wnętrz Karoliny Trybulskiej. Nigdy nie była jednym z tych architektów, którzy ubierają się na czarno. Zawsze lubiła kolory, faktury i wzory, zarówno w modzie jak i architekturze. Duże, białe przestrzenie, pośrodku, których stoi samotna kanapa, to dla niej bardzo chłodne wnętrza. Uważa, że mieszkanie jest odzwierciedleniem nas samych, dlatego powinno przekazywać historię o właścicielu. Z tego powodu lubi stare budownictwo, meble vintage. Mają duszę, każdy element swoją osobistą historię. W swojej pracy ma nadzieję przekazać tę myśl i zachęcić Państwa abyście tchnęli w swoje mieszkania oraz domy siebie, bo to sprawia, że stają się waszym miejscem na ziemi.

M11 architekci

M11 architekci Michał Stankiewicz jest firmą oferującą usługi w zakresie projektowania architektury. Bogate doświadczenia w projektowaniu zarówno w kraju jak i za granicą sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać potrzebom klientów indywidualnych oraz dużych przedsiębiorstw. Sposób pracy oparty na kompleksowym procesie projektowym obejmuje wszystkie elementy i etapy projektu. Pracujemy łącząc wiedzę, umiejętności i doświadczenie w dziedzinach takich jak design, architektura i identyfikacja wizualna.

Estate one sp. z o.o.

Estate One to dynamicznie rozwijający się start-up, który działa na rynku nieruchomości. Rozległą wiedzą w branży połączoną z innowacyjnymi technologiami wprowadzamy rynek na nowy poziom.
Oferujemy szybki skup za gotówkę nieruchomości trudnych, których właściciel chce się pozbyć. Wiele z nich ma nieuregulowany stan prawny lub właściciel żyje w
innym regionie albo za granicą. Rozwiązujemy też inne problemy, np. dzicy lokatorzy. Pomagamy wyjść na prostą i odetchnąć z ulgą. Po uregulowaniu
problemów z nieruchomością, trafia ona na rynek wolna od wad. Zapewniamy klientom pełne wsparcie: pomagamy skompletować dokumenty, umawiamy akt notarialny, zapewniamy obsługę prawną, dojeżdżamy na akt.
Obecnie planujemy nową usługę - skup przedsiębiorstw.

 

Plastipol Poland Sp. z o.o.

Firma Plastipol Poland Sp. z o.o. to działalność doradczo-usługowa działająca w branży tworzyw sztucznych. Bazując na wiedzy i know-how pomagamy firmom z sektora MŚP zrealizować projekty techniczne związane z produkcją z tworzyw sztucznych. Naszymi obszarami działalności są: ocenienie wykonalności projektu, dobranie odpowiedniej technologii wykonania, zaproponowanie zmian projektowych, które umożliwią wykonanie elementu, doradztwo w zakresie doboru materiału i kształtu elementów, zlecenie wykonania u poddostawców.  Kompleksowa usługa, szeroka sieć partnerów oraz znajomość rynku sprawia, że jesteśmy rzetelnym partnerem w zakresie produkcji z tworzyw sztucznych.

Sango

Agencja marketingowa Sango powstała by wspierać w drodze do sukcesu w zakresie kompleksowej obsługi marketingowej począwszy od pomysłu, strategię po wykonanie i dalszą ewaluację. Działania marketingowe stanowią integralną część strategii przedsiębiorstw - dotarcie do odbiorców produktów i usług, nawiązywanie z nimi relacji, ale też bieżąca obsługa stron www, mediów społecznościowych, projektów graficznych, pozycjonowanie jak również działania PR oraz spójna komunikacja stanowią istotne elementy na drodze do sukcesu biznesowego.

Dobre Promo sp. z o o

Dobre Promo sp. z o o  to firma projektująca systemy do skutecznego pozyskiwania klientów. Budujemy systemy sprzedażowe dla firm w oparciu o usługi SEO/SEM/PPC. Naszą misją jest pomagać ludziom w odnalezieniu najbardziej wartościowych usług i produktów w momencie, w którym właśnie tego potrzebują. Dzięki technologii i innowacyjnemu podejściu do marketingu sprawiamy, że firmy, z którymi współpracujemy dynamicznie rosną.

JPW

Firma JPW Mariusz Kowalczyk specjalizuje się w tworzeniu strategii, analizowaniu danych i kompleksowej obsłudze marketingowej firm w środowisku online, szczególnie sklepów internetowych.
Jako niewielki zespół specjalistów z różnych dziedzin wykorzystuje nowe technologie i nietypowe rozwiązania do osiągania lepszych rezultatów przy prowadzeniu projektów własnych oraz klientów.

 

Topczewski Solutions

Firma Topczewski Solutions zapewnia dedykowaną usługę opartą na wyszukiwaniu i analizie danych dla Interesariuszy Branży Mostowej w zakresie:
•    znalezienia istoty i niepowtarzalności organizacji,
•    zidentyfikowaniu i eliminacji słabych punktów organizacji,
•    opracowaniu komunikatu marketingowego, który przekona inwestorów do zakupu produktu lub usługi,
•    znalezieniu nowych rynków lub zastosowań dla istniejących produktów lub usług,
•    tworzeniu nowych produktów lub usług, które nie naruszają praw własności intelektualnej innych podmiotów.

 

Dalej
Programy preinkubacji i inkubacji są realizowane w RCIiTT od października 2014 roku.
W ciągu minionego okresu wsparciem objęliśmy kilkadziesiąt młodych podmiotów. Część z nich została lokatorami budynku przy ul. Jagiellońskiej 20-21. Zachęcamy do zapoznania się z profilami naszych dotychczasowych inkubowanych.