korytarz w budynku RCiiTT

Inkubator

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Skorzystaj z usług Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości i wejdź z nami w świat biznesu

Masz pomysł na biznes ale nie jesteś pewien czy jest dobry? A może prowadzisz już firmę i nie wiesz co dalej? Dobrze trafiłeś!

Zapraszamy do Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w którym nasz zespół specjalistów udzieli wsparcia z zakresu założenia oraz rozwoju własnego biznesu.

 

Tworzymy idealne środowisko do zaistnienia nowych przedsiębiorstw na rynku.

Sprawdź naszą ofertę już dziś!

PREINKUBACJA

Masz pomysł na biznes i nie wiesz co dalej? W Inkubatorze przyjrzymy się jego założeniom i ocenimy, czy warto go rozwijać.

Ponadto, doradzimy jak zarejestrować firmę, pomożemy przygotować biznes plan i strategię rozwoju, przygotujemy dla Ciebie biurko z niezbędnym sprzętem. A Ty rozpoczniesz nową przygodę wśród kreatywnych ludzi! Skorzystaj z nieodpłatnego wsparcia RCIiTT ZUT! W ramach preinkubacji oferujemy także doradztwo biznesowe...

INKUBACJA

Jesteś młodym przedsiębiorcą i potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu działalności gospodarczej? Skorzystaj z programu inkubacji!

Wystartuj w konkursie, który ogłaszany jest raz w roku w sierpniu i zabezpiecz sobie biuro w nowoczesnym obiekcie w centrum Szczecina. W pakiecie z samodzielnym biurem otrzymasz niezbędny sprzęt, dostęp do sali spotkań, promocję firmy w kanałach RCIiTT i wiele,...

pomieszczenie biurowe na trzecim piętrze

Inkubowani

Aerobits Sp. z o.o.

Spółka specjalizuje się w miniaturyzacji awioniki. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom technologicznym osiągnięto najwyższą skalę integracji systemu dozorowania ruchu lotniczego ADS-B (Automatic Dependent Surveillance - Broadcast), który stanowi bazę do wytwarzania urządzeń SAA (Sense and Avoid). Są one w szczególności dedykowane dla szerokiego rynku Bezzałogowych Statków Powietrznych i otwierają drogę do integracji BSP w przestrzeń powietrzną, zgodnie z planowaną strategią urzędów lotniczych.

mm Creation

Rozwijana przez mmCreation aplikacja Hrick jest prostym i przyjaznym dla użytkowników narzędziem do zarządzania rekrutacjami. Wygodny i intuicyjny interfejs Hrick zwiększa efektywność pracy i skraca czas procesów rekrutacyjnych. Wspomaga pracę zespołów, selekcję kandydatów oraz usprawnia komunikację.

we Commerce (goKReative)

We Commerce to marka pod którą świadczone są usługi dla rynku internetowego. Na co dzień zajmuje się wsparciem innych przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów online (głównie e-commerce). Pomagamy wchodzić na rynek nowym sklepom internetowym, rozwijać się i zwiększać zyski tym już istniejącym platformom, a usługodawcom pozyskiwać klientów online. W zakres usług wchodzą przede wszystkim działania służące maksymalizacji efektów i zysków ze sprzedaży internetowej - doradzamy, tworzymy strategie digital oraz prowadzimy działania marketingowe online. Młody zespół specjalistów z różnych dziedzin wykorzystuje nowe technologie i nietypowe rozwiązania do osiągania lepszych rezultatów. 
We Commerce to marka rozwijana przez firmę goKReative.

THE PH (goKReative)

THE PH jest marką autorskiej biżuterii pochodzącą ze Szczecina. Jej projekty wyróżniają się minimalistycznym charakterem oraz oryginalnym wzornictwem. Piękne i wyjątkowe produkty, które zawsze niosą za sobą głębszy przekaz, powstają w wyniku osobistych inspiracji dwóch właścicielek, zaczerpniętych głównie z miasta i miejskiego stylu życia. Biżuteria THE PH pomaga wyrazić siebie i podkreśla indywidualność każdego człowieka.
Biżuteria wytwarzana jest głównie ze stali szlachetnej oraz kamieni naturalnych. W swoim portfolio marka posiada biżuterię damską i męską oraz produkty personalizowane. Oferta jest stale poszerzana o pojawiające się nowe kolekcje.

Żak Legal Support Office

Firma Żak Legal Support Office zapewnia usługi doradcze w zakresie delegowania pracowników w ramach świadczenia usług za granicą i realizacji kontraktów zagranicznych, prawa pracy, a także rozwoju przedsiębiorstwa na rynku krajowym i zagranicznym. Ponadto szkoli w zakresie delegowania pracowników w ramach transgranicznego świadczenia usług, koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego oraz transgranicznych aspektów podatkowych, prawa pracy i prawa cywilnego, budowania strategii rozwoju firmy. Jednocześnie oferuje możliwość nawiązania współpracy z partnerami handlowymi z kraju i zagranicy.

Pastelowa Pracownia Agnieszka Dyba

Pracownia  jest miejscem, w którym w którym udało nam się połączyć pasję z wykonywanym zawodem. Specjalizujemy się w sesjach rodzinnych, noworodkowych i kobiecych. Naszym zadaniem jest zatrzymać chwilę w taki sposób, aby zachwycić odbiorcę. Dbamy o to, aby Wasze fotografie były niepowtarzalne i pełne emocji. Obecnie pracujemy nad nowym portalem internetowym – miejscem pełnym inspiracji i akcesoriów niezbędnych w codziennej pracy każdego fotografa.

Ecogreen Pomerania

Spółka Ecogreen Pomerania świadczy kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska przyrodniczego oraz jego monitoringu. Firma wykonuje inwentaryzacje przyrodnicze na potrzeby oceny wpływu planowanych inwestycji na przyrodę, waloryzacje przyrodnicze obszarów wstępnie wyznaczonych lub przygotowywanych pod inwestycje, opinie i ekspertyzy środowiskowe, inwentaryzacje dendrologiczne wraz z przygotowaniem wniosku o zezwolenie na wycięcie drzew i krzewów, oceny oddziaływania przedsięwzięcia na obszary chronione w ramach sieci Natura 2000 oraz prowadzi monitoring przyrodniczy. Celem firmy jest zachowanie równowagi między potrzebami rozwojowymi miast i gmin wiejskich, a zachowaniem walorów środowiska naturalnego.

3Dstart

3Dstart jest firmą, której celem jest wykonanie przestrzennych produktów w każdym możliwym kształcie. Odzwierciedla to jej hasło - Twój pomysł w trzech wymiarach. Firma oferuje kompleksowe usługi - zajmuje się drukiem 3D, projektowaniem i wykańczaniem modeli, w najbliższej przyszłości zamierza również skanować 3D.
Drugim aspektem działalności firmy jest wprowadzanie druku 3D do tych gałęzi przemysłu, w których mógłby mieć zastosowanie, a w obecnej chwili jest rzadko spotykany lub nie występuje w ogóle.

 

Filip Raupuk STUDIO ARCHITEKTONICZNE

Filip Raupuk STUDIO ARCHITEKTONICZNE to działalność usługowa zajmująca się projektowaniem architektury.  Nadrzędnym celem firmy jest realizowanie wizji klientów za pomocą nowoczesnych technologii tworząc dla nich przyjazną i nietuzinkową przestrzeń. Zakres usług obejmuje projektowanie architektoniczne i wnętrz, a także tworzenie grafiki 3d. Tak kompleksowe podejście zapewnia spójność każdego elementu projektu oraz wysoki poziom zgodności z oczekiwaniami klienta.

 

PhageArmour Sp. z o.o.

PhageArmour Sp. z o.o. wykorzystuje najnowsze osiągnięcia nauki by zwalczać bakterie chorobotwórcze wszędzie tam, gdzie stanowią one problem. Naszą misją jest tworzenie naturalnych i opartych na wiedzy rozwiązań wspomagających dobrostan zwierząt domowych i hodowlanych. Angażujemy się we wdrażanie technologii opartych na bakteriofagach, naturalnych wrogach bakterii. Nasze rozwiązania prowadzą do usunięcia tylko tych komórek, które są niepożądane, bez szkody dla wszystkich pożytecznych mikroorganizmów. Wytwarzane przez nas preparaty są aktywne także przeciwko bakteriom opornym na antybiotyki. Współpracujemy z lekarzami weterynarii, hodowcami zwierząt gospodarskich i właścicielami zwierząt domowych, a także specjalistami zajmującymi się ochroną środowiska naturalnego. Prowadzimy szkolenia z zakresu aseptyki i kontroli zakażeń.

PG Prime Systems Sp. z o.o.

Firma prowadzi działalność w zakresie dystrybucji balonów i dronów obserwacyjnych na uwięzi oraz rozwoju sensorów podwieszanych pod aerostaty.

 

Building Energy Efficiency Solutions Sp. z o. o.

Genezą działalności Building Energy Efficiency Solutions Sp. z o. o. jest wzajemna współpraca naukowców i praktyków biznesowych w zakresie projektów związanych z zarządzaniem i podnoszeniem efektywnością energetyczną oraz OZE.BEES rozwija i złożyła wniosek o ochronę patentową wynalazku: „Sposób podnoszenia efektywności energetycznej pompy ciepła oraz układ dostarczania ciepła i chłodu”.
BEES prowadzi badania rozwojowe w zakresie nauk technicznych, wykonuje opinie techniczne w zakresie efektywności energetycznej budynków, instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych, w tym pomp ciepła, wykonuje audyty energetyczne, remontowych, efektywności energetycznej, audyty przedsiębiorstw, projektuje instalacje i urządzenia cieplne, wentylacyjne, gazowe, wodociągowe i kanalizacyjne, sieci oraz źródła ciepła, bierze udział w procesie projektowym w zakresie sporządzania projektowych charakterystyk energetycznych oraz analiz możliwości alternatywnego zaopatrzenia budynku w energię.

A&A

Firma A&A zapewnia usługi księgowe w pełnym zakresie tematyki począwszy od prowadzenia ksiąg handlowych po płace i kadry skończywszy na ewidencji wyposażenia. Pomagamy również początkującym przedsiębiorcom założyć nowe firmy i prowadzimy szkolenia związane z księgowością. Analizujemy budżety gospodarstw domowych. Zajmujemy się również ubezpieczeniami mienia oraz życia. Dodatkowo oferujemy usługi w zakresie doradztwa technologicznego, dzięki któremu firmy technologiczne uzyskają dostęp do profesjonalnego doradztwa technologicznego rozumianego jako analiza procesów funkcjonujących w firmie oraz usprawnienia ich, opracowanie nowego produktu czy rozwiązanie problemów technologicznych na istniejących liniach produkcyjnych i kontrola ich. Celem naszej firmy jest połączenie doradztwa technologicznego z szeroko rozumianym wsparciem księgowo-finansowym. 

BJB SERVICES

Firma BJB SERVICES specjalizuje się w branży konstrukcji stalowych. Dzięki profesjonalnej kadrze z wieloletnim doświadczeniem, która jest fundamentem firmy realizuje z sukcesem świadczone usługi. Wśród głównych obszarów działalności firmy znajdują się usługi rekrutacyjne, produkcyjne oraz outsourcing pracowniczy.

Media Selection

Media Selection – firma zajmująca się reklamą kontekstowo-behawioralną, którą emituje w Internecie. Wykorzystuje do tego celu własny zaawansowany technologicznie, nowoczesny adserwer Xwords.
Klientami firmy są domy mediowe, agencje reklamowe, witryny i portale internetowe, klienci indywidualni. Produkty reklamowe oraz system ich emisji opiera się na bardzo dokładnym dopasowaniu kontekstowym reklam  z treścią stron internetowych. Sieć Xwords reprezentuje obecnie kilkanaście witryn z takich kategorii jak: kobieta, dom, zdrowie, edukacja, sport, historia, informacja.

KNFR Konrad Frontczak

KNFR Konrad Frontczak świadczy usługi brokera, project managera, mentora dla podmiotów gospodarczych, zespołów naukowych oraz funduszy inwestycyjnych, zajmuje się także pozyskiwaniem inwestycji udziałowych dla startupów. Wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w ich rozwoju technologicznym poprzez pozyskiwanie niezbędnego finansowania oraz budowę zespołów eksperckich. KNFR to także przedstawiciel na Polskę funduszu inwestycyjnego FasterCapital w Dubaju.

Professional Success

Firma zapewnia różnorakie formy tłumaczeń (symultaniczne, konsekutywne, à Vista) pisemnych, ustnych, takie jak asysta językowa w biurze klienta, tłumaczenia ustne podczas negocjacji i rozmów handlowych, tłumaczenia konferencyjne - konsekutywne i symultaniczne, dokonywane w czasie większych spotkań i posiedzeń oraz tłumaczenia pisemne, w tym tłumaczenia techniczne, tłumaczenia medyczne, tłumaczenia z dziedziny prawa, bankowości, ekonomii, informatyki, marketingu, reklamy.  Tłumaczenia słowników technicznych, stron www., prac naukowych itp. Ponadto, w ofercie firmy znajduje się nauczanie języków obcych oraz prowadzenie szkoleń z języków: polskiego, rosyjskiego, ukraińskiego.

MAK Architekci

Firma zajmuje się wykonywaniem projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych z zakresu architektury i architektury wnętrz oraz kompleksową obsługą procesu projektowo-budowlanego (projekt, zamówienia, dostawy materiałów, wykonawstwo i nadzór). Budując markę MAK Architekci firma opiera się na posiadanym doświadczeniu oraz znajomości aktualnych trendów w architekturze i designie. Łącząc profesjonalizm, rzetelność, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań dąży do tworzenia projektów ponadczasowych, jako priorytet stawiając zawsze zadowolenie klientów.

 

Dalej
Programy preinkubacji i inkubacji są realizowane w RCIiTT od października 2014 roku.
W ciągu minionego okresu wsparciem objęliśmy kilkadziesiąt młodych podmiotów. Część z nich została lokatorami budynku przy ul. Jagiellońskiej 20-21. Zachęcamy do zapoznania się z profilami naszych dotychczasowych inkubowanych.