korytarz w budynku RCiiTT

Inkubator

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Skorzystaj z usług Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości i wejdź z nami w świat biznesu

Masz pomysł na biznes ale nie jesteś pewien czy jest dobry? A może prowadzisz już firmę i nie wiesz co dalej? Dobrze trafiłeś!

Zapraszamy do Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w którym nasz zespół specjalistów udzieli wsparcia z zakresu założenia oraz rozwoju własnego biznesu.

Tworzymy idealne środowisko do zaistnienia nowych przedsiębiorstw na rynku.

Sprawdź naszą ofertę już dziś!

PREINKUBACJA

Masz pomysł na biznes i nie wiesz co dalej? W Inkubatorze przyjrzymy się jego założeniom i ocenimy, czy warto go rozwijać.

Ponadto, doradzimy jak zarejestrować firmę, pomożemy przygotować biznes plan i strategię rozwoju, przygotujemy dla Ciebie biurko z niezbędnym sprzętem. A Ty rozpoczniesz nową przygodę wśród kreatywnych ludzi! Skorzystaj z nieodpłatnego wsparcia RCIiTT ZUT! W ramach preinkubacji oferujemy także doradztwo biznesowe...

INKUBACJA

Jesteś młodym przedsiębiorcą i potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu działalności gospodarczej? Skorzystaj z programu inkubacji!

Wystartuj w konkursie, który ogłaszany jest raz w roku w sierpniu i zabezpiecz sobie biuro w nowoczesnym obiekcie w centrum Szczecina. W pakiecie z samodzielnym biurem otrzymasz niezbędny sprzęt, dostęp do sali spotkań, promocję firmy w kanałach RCIiTT i wiele,...

pomieszczenie biurowe na trzecim piętrze

Inkubowani

3Dstart

3Dstart jest firmą, której celem jest wykonanie przestrzennych produktów w każdym możliwym kształcie. Odzwierciedla to jej hasło - Twój pomysł w trzech wymiarach. Firma oferuje kompleksowe usługi - zajmuje się drukiem 3D, projektowaniem i wykańczaniem modeli, w najbliższej przyszłości zamierza również skanować 3D.
Drugim aspektem działalności firmy jest wprowadzanie druku 3D do tych gałęzi przemysłu, w których mógłby mieć zastosowanie, a w obecnej chwili jest rzadko spotykany lub nie występuje w ogóle.

Filip Raupuk STUDIO ARCHITEKTONICZNE

Filip Raupuk STUDIO ARCHITEKTONICZNE to działalność usługowa zajmująca się projektowaniem architektury.  Nadrzędnym celem firmy jest realizowanie wizji klientów za pomocą nowoczesnych technologii tworząc dla nich przyjazną i nietuzinkową przestrzeń. Zakres usług obejmuje projektowanie architektoniczne i wnętrz, a także tworzenie grafiki 3d. Tak kompleksowe podejście zapewnia spójność każdego elementu projektu oraz wysoki poziom zgodności z oczekiwaniami klienta.

PhageArmour Sp. z o.o.

PhageArmour Sp. z o.o. wykorzystuje najnowsze osiągnięcia nauki by zwalczać bakterie chorobotwórcze wszędzie tam, gdzie stanowią one problem. Naszą misją jest tworzenie naturalnych i opartych na wiedzy rozwiązań wspomagających dobrostan zwierząt domowych i hodowlanych. Angażujemy się we wdrażanie technologii opartych na bakteriofagach, naturalnych wrogach bakterii. Nasze rozwiązania prowadzą do usunięcia tylko tych komórek, które są niepożądane, bez szkody dla wszystkich pożytecznych mikroorganizmów. Wytwarzane przez nas preparaty są aktywne także przeciwko bakteriom opornym na antybiotyki. Współpracujemy z lekarzami weterynarii, hodowcami zwierząt gospodarskich i właścicielami zwierząt domowych, a także specjalistami zajmującymi się ochroną środowiska naturalnego. Prowadzimy szkolenia z zakresu aseptyki i kontroli zakażeń.

A&A

Firma A&A zapewnia usługi księgowe w pełnym zakresie tematyki począwszy od prowadzenia ksiąg handlowych po płace i kadry skończywszy na ewidencji wyposażenia. Pomagamy również początkującym przedsiębiorcom założyć nowe firmy i prowadzimy szkolenia związane z księgowością. Analizujemy budżety gospodarstw domowych. Zajmujemy się również ubezpieczeniami mienia oraz życia. Dodatkowo oferujemy usługi w zakresie doradztwa technologicznego, dzięki któremu firmy technologiczne uzyskają dostęp do profesjonalnego doradztwa technologicznego rozumianego jako analiza procesów funkcjonujących w firmie oraz usprawnienia ich, opracowanie nowego produktu czy rozwiązanie problemów technologicznych na istniejących liniach produkcyjnych i kontrola ich. Celem naszej firmy jest połączenie doradztwa technologicznego z szeroko rozumianym wsparciem księgowo-finansowym. 

BJB SERVICES

BJB Services sp. z o.o. sp.k. jest firmą programistyczną, którą tworzą specjaliści z Polski i Azji, mający doświadczenie w realizacji wielu różnorodnych projektów dla klientów z całego świata: Ameryki Północnej, Europy i Azji. Nasi programiści specjalizują się w takich technologiach jak: PHP, JAVASCRIPT, MySQL i C++.
Specjalizujemy się w: tworzeniu stron internetowych, aplikacji na platformy stacjonarne i mobilne, programów dla urządzeń IoT.

MAK Architekci

Firma zajmuje się wykonywaniem projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych z zakresu architektury i architektury wnętrz oraz kompleksową obsługą procesu projektowo-budowlanego (projekt, zamówienia, dostawy materiałów, wykonawstwo i nadzór). Budując markę MAK Architekci firma opiera się na posiadanym doświadczeniu oraz znajomości aktualnych trendów w architekturze i designie. Łącząc profesjonalizm, rzetelność, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań dąży do tworzenia projektów ponadczasowych, jako priorytet stawiając zawsze zadowolenie klientów.

Jakub Fidor Architekci

Firma Jakub Fidor Architekci tworzy nowoczesne i funkcjonalne projekty budynków
i wnętrz. Reprezentujemy naszych klientów przed organami administracji publicznej zapewniając pomoc prawną. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie projektu i budowy.  Zespół tworzą dyplomowani architekci i projektanci branżowi z uprawnieniami budowlanymi. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalne narzędzia pozwalają nam na tworzenie wysokiej jakości dokumentacji projektowej. Do każdego zadania podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.

Alpha Render Studio

Alpha Render Studio Markiyan Kuriy - szczecińskie studio graficzne działające na rynku międzynarodowym jak i lokalnym. Prowadzone jest przez niezwykle kreatywny, profesjonalny zespół poruszający się biegle w dziedzinach wizualizacji komputerowych, RT, VR, animacji oraz prowadzenia kampanii marketingowych.

A&A Chemical Technology Support

A&A Chemical Technology Support Adrian Antosik (A&A CTS) to firma, której głównym zadaniem jest rozwiązywanie problemów w dziedzinie technologii chemicznej. A&A CTS oferuje szeroko pojęte konsultacje technologiczne, realizowane w kraju i zagranicą, głównie w firmach z branży chemicznej. Współpracujemy z ekspertami, by rozwiązać problemy technologiczne m.in. w zakresie kontroli procesowej czy też opracowań nowych prototypów. Pomagamy przy wdrażaniu kontroli, nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań. W naszej pracy korzystamy ze zdobytego w kraju i zagranicą doświadczenia w tych obszarach. Firma jest odpowiedzią na indywidualne zapotrzebowania wykorzystania wiedzy i doświadczeń wysokiej klasy specjalistów z dziedziny chemii.

MPower sp. z o.o

MPower sp. z o.o. to innowacyjna firma oparta o wiedzę świadcząca usługi w zakresie projektowania, modelowania i budowy układów elektronicznych i energoelektronicznych dla zrównoważonego i bezemisyjnego transportu. Start-up MPower Sp. z o.o. chce stać się producentem wysokiej jakości systemów elektroniki przemysłowej, energoelektroniki i systemów napędowych. Misją MPower Sp. z o.o. jest dostarczanie nowoczesnych systemów elektronicznych i rozwiązań energoelektronicznych do sektorów technologicznych związanych z inteligentnym transportem i mobilnością przyszłości.

Firma utworzona przez 2 naukowców, z Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie, Michała Bonisławskiego i Marcina Hołuba.

Dalej
Programy preinkubacji i inkubacji są realizowane w RCIiTT od października 2014 roku.
W ciągu minionego okresu wsparciem objęliśmy kilkadziesiąt młodych podmiotów. Część z nich została lokatorami budynku przy ul. Jagiellońskiej 20-21. Zachęcamy do zapoznania się z profilami naszych dotychczasowych inkubowanych.