RCIiTT ZUT rekrutuje: Specjalista ds. administracyjnych

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie poszukuje pracownika do Sekcji Administracyjno-Finansowej.

RCIiTT_rekrutacja.png

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii (RCIiTT), jednostka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (ZUT) poszukuje pracownika do Sekcji Administracyjno-Finansowej:

Specjalisty ds. administracyjnych

Do podstawowych obowiązków pracownika należeć będą działania związane z nadzorowaniem realizacji prac zleconych przez poszczególne jednostki ZUT na rzecz podmiotów zewnętrznych oraz obsługa procesu zakupów na potrzeby RCIiTT i jego klientów, a w szczególności:

• opiniowanie i rejestracja umów dotyczących realizacji prac zleconych,
  • opiniowanie zgodności wydatków ponoszonych przez poszczególne jednostki ZUT w ramach realizacji prac zleconych,
  • rozliczanie prac zleconych ZUT administrowanych przez RCIiTT,
  • obsługa bieżących i planowanych zakupów na potrzeby RCIiTT i jego klientów, w tym współpraca z Działem Zamówień Publicznych ZUT w przypadku zakupów podlegających ustawie Prawo Zamówień Publicznych (zgodnie z obowiązującymi w ZUT przepisami),
  • współpraca z administracją Uczelni w zakresie prawidłowego funkcjonowania RCIiTT.

Oczekujemy:

• wyższego wykształcenia,
  • umiejętności biegłej obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office (ze szczególnym uwzględnieniem programu Microsoft Excel) oraz urządzeń biurowych,
  • bardzo dobrej organizacji osobistej i umiejętności efektywnego zarządzania czasem pracy,
  • dokładności, terminowości, zdolności analitycznych, zaangażowania i kreatywności,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, a zarazem samodzielności.

Dodatkowym atutem będą:

• doświadczenie w nadzorowaniu realizacji prac zleconych lub projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych w innych uczelniach publicznych,
  • doświadczenie w obsłudze zakupów w jednostkach sektora finansów publicznych,
  • znajomość specyfiki pracy w administracji uczelni publicznej,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Co oferujemy:

• umowę o pracę na pełen etat (z trzymiesięcznym okresem próbnym),
  • przyjazne i wspierające środowisko pracy, dużą autonomię w działaniu,
  • pracę różnorodną, pełną wyzwań oraz nowych, ciekawych doświadczeń,
  • biuro w centrum Szczecina z łatwym dojazdem, bezpłatne miejsce parkingowe,
  • dostęp do strefy socjalnej z aneksem kuchennym, nowoczesny budynek.

Poszukujemy:

zmotywowanej, otwartej i zaangażowanej osoby, która szybko się uczy, nie boi się nowych wyzwań i presji czasu, dba o szczegóły i terminowość realizowanych zadań, wykazuje inicjatywę własną i jest samodzielna, ale jednocześnie identyfikuje się z zespołem.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres innowacje@zut.edu.pl do dnia 15 grudnia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzania przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia przez Administratora obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dot. ochrony danych osobowych.”

O RCIiTT:

RCIiTT jest centrum transferu technologii ZUT, założonym w 1999 roku. Oprócz działań komercjalizacyjnych, RCIiTT prowadzi usługi doradcze i szkoleniowe dla firm, naukowców, studentów i absolwentów wyższych uczelni w zakresie transferu technologii, możliwości finansowania i rozwoju oraz wspierania przedsiębiorczości akademickiej. Więcej informacji na www.innowacje.zut.edu.pl.