RCIiTT rekrutuje!

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii (RCIiTT), jednostka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (ZUT), lokalny lider w dziedzinie świadczenia usług doradczych dla firm i naukowców, poszukuje do swojego zespołu: Konsultanta ds. programów badawczych UE.

Podstawowe obowiązki na stanowisku:
  • informowanie o ogłoszonych konkursach dotyczących naboru wniosków o dofinansowanie projektów
  • informowanie o procedurach pozyskiwania i rozliczania środków
  • wsparcie Klientów RCIiTT w aplikowaniu o fundusze UE
  • doradztwo w procesie realizacji projektów
  • organizacja specjalistycznych szkoleń, warsztatów i konferencji
  • obsługa bazy danych Klientów RCIiTT
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu zaawansowanym zarówno w mowie, jak i piśmie (minimum poziom B2)
  • umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji publicznych
  • zdolność do pisania artykułów informacyjno-promocyjnych
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia
  • kreatywność i duże zaangażowanie
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office
  • przywiązywanie dużej wagi do szczegółów
  • wysokie umiejętności interpersonalne
Mile widziane:
  • znajomość mechanizmów finansowania badań
  • doświadczenie w obsłudze projektów badawczych
Co oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • udział w wielu szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • intensywny rozwój zawodowy
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Szczecina
  • stały kontakt z językiem angielskim
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
O RCIiTT:

RCIiTT jest centrum transferu technologii ZUT, założonym w 1999 roku. Oprócz działań komercjalizacyjnych, RCIiTT prowadzi usługi doradcze i szkoleniowe dla firm, naukowców, studentów i absolwentów wyższych uczelni w zakresie transferu technologii, możliwości finansowania i rozwoju oraz wspierania przedsiębiorczości akademickiej. Więcej informacji na: www.innowacje.zut.edu.pl

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) do 22.07.2018 roku bezpośrednio w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Jagiellońskiej 20-21 w Szczecinie lub mailowo na adres innowacje@zut.edu.pl.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Składane dokumenty powinny zostać opatrzone zgodą na przetwarzanie danych osobowych o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu i w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia przez Administratora obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dot. ochrony danych osobowych.