RCIiTT rekrutuje!

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie poszukuje pracownika do zespołu Centrum Zarządzania Projektami

Do podstawowych obowiązków pracownika należeć będą działania związane z organizowaniem funkcjonowania Uczelni w zakresie funduszy zewnętrznych w działalności naukowej, badawczej, rozwojowej, wdrożeniowej oraz mobilności, a w szczególności:
•    informowanie o ogłoszonych konkursach dotyczących naboru wniosków o dofinansowanie projektów,
•    informowanie o procedurach pozyskiwania i rozliczania środków,
•    koordynowanie przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu, umów oraz raportów.
•    prowadzenie spraw dotyczących m.in.: poświadczenia podpisów, poświadczenia dokumentów, udzielania pełnomocnictw,
•    doradztwo w procesie realizacji projektu,
•    nadzorowanie i opiniowanie  zgodności wydatków ponoszonych w związku z realizowanymi projektami.

Wymagania:
•    biegła obsługa komputera, w tym pakietu Microsoft Office,
•    bardzo dobra organizacja osobista i zarządzania czasem pracy,
•    znajomość języka angielskiego,
•    wysoka dbałość o szczegóły.
Dodatkowy atutem będą:
•    doświadczenie w realizacji/obsłudze projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych,
•    umiejętność prowadzenia szkoleń i wystąpień publicznych.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) do 04.07.2018 roku bezpośrednio w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Jagiellońskiej 20-21 w Szczecinie lub mailowo na adres innowacje@zut.edu.pl. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Składane dokumenty powinny zostać opatrzone zgodą na przetwarzanie danych osobowych o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu i w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia przez Administratora obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dot. ochrony danych osobowych.