Polsko-Niemiecki Dzień Współpracy dla Branży Turystycznej

Sieć Enterprise Europe Network zaprasza na Polsko-Niemiecki Dzień Współpracy dla Branży Turystycznej. Tematem spotkania będzie: Digitalizacja branży turystycznej - trendy i rozwój.

Tegoroczny Polsko-Niemiecki Dzień Współpracy dla Branży Turystycznej pod hasłem: Digitalizacja branży turystycznej - trendy i rozwój odbędzie się 21 lutego 2019 roku w w godz. od 10:00 do 16:00 w Szczecinie przy ul. Kolumba 86. 

Spotkanie zostanie podzielone na dwie części. W pierwszej eksperci z Polski i Niemiec przedstawią nowe rozwiązania technologiczne, których stosowanie w działalności na terenach przygranicznych może być szczególnie przydatne - m. in. aplikacje językowe, możliwości wynikające z zastosowania wirtualnej rzeczywistości czy sztucznej inteligencji. To doskonała okazja by otrzymać praktyczne wskazówki do przygotowania ciekawej i konkurencyjnej oferty turystycznej skierowanej do konkretnej grupy docelowej z danego kraju.

Drugą część spotkania stanowić będzie Polsko-Niemiecka Giełda Kooperacyjna. To możliwość nawiązania współpracy z partnerami biznesowymi z obu krajów, przedstawienia swoich usług, a także konsultacji ze specjalistami z branży IT.  Więcej informacji w programie wydarzenia.

Szczegółowych informacji dotyczących wydarzenia udziela Konsultant ds. transferu technologii RCIiTT Agnieszka Wielgórecka, e-mail: agnieszka.wielgorecka@zut.edu.pl, tel. 91 449 40 89.