Podejmij wyzwanie – zostań ekspertem Komisji Europejskiej!

Początek roku akademickiego to wspaniała okazja do realizowania nowych postanowień i podejmowania wyzwań. Jednym z nich może być rejestracja w bazie ekspertów Komisji Europejskiej!

Eksperci Komisji Europejskiej to szereg specjalistów z różnorodnych dziedzin nauki i innowacji, którzy wspierają ten organ w realizacji różnorodnych zadań. Najczęściej jest to ocena wniosków na badania i innowacje, składanych w konkursach w ramach programów ramowych. Jest to więc wspaniała okazja nie tylko do zdobycia unikatowego doświadczenia, ale również bezcennej wiedzy o tym, jak przygotować wniosek projektowy i w dalszej perspektywie, uzyskać środki na własne nowatorskie pomysły. 

Rejestracja w bazie ekspertów na portalu Funding & tender opportunities nie jest trudna. Kandydaci do roli eksperta powinni za to wykazać się znajomością języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną ocenę wniosków i przede wszystkim, swoją wiedzą lub doświadczeniem, którym mogą wesprzeć Komisję. Ekspertów do poszczególnych zadań dobiera się według aktualnych potrzeb KE.

Więcej informacji o roli eksperta może udzielić konsultantka Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE, p. Aleksandra Albińska, która odpowie na wszystkie nurtujące pytania oraz pomoże przygotować atrakcyjny profil eksperta! Zapraszamy do kontaktu pod nr tle. 91 449 47 23 lub mailowo: Aleksandra.Albinska@zut.edu.pl.
 

Komentarze