Oferta stypendialna w ramach Programu Individual Fellowship MSCA

Niemiecka firma zaprasza naukowców posiadających stopień doktora i/lub min. 4 letnie doświadczenie badawcze w dziedzinie informatyki, do wspólnego aplikowania o grant Individual Fellowship Akcji Marii Skłodowskiej-Curie w Horyzoncie 2020.

Celem proponowanego partnerstwa jest opracowanie i złożenie wspólnego wniosku o finansowanie w ramach unijnego programu MSCA-IF-EF-SE Society and Enterprise panel, w którym niemieckie MŚP będzie organizacją przyjmującą naukowca.

Termin zgłoszenia zainteresowania ofertą: 17 lipca 2020 r.

Individual Fellowship MSCA jest programem stypendialnym mającym za zadanie wspierać rozwój kreatywności i innowacyjnego potencjału naukowców poprzez pracę nad indywidualnym projektem badawczym w sektorze akademickim lub pozaakademickim w Europie i/lub poza jej granicami. Stypendium pokrywa również udział w konferencjach oraz różnego rodzaju szkoleniach, w tym rozwijających umiejętności i poszerzających wiedzę np. z zakresu transferu technologii, zarządzania zespołami i projektami badawczymi czy przedsiębiorczości.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z  p. Agnieszką Aloksa: Agnieszka.Aloksa@zut.edu.pl oraz zachęcamy do zapisania się na szkolenie on-line poświęcone Individual Fellowship MSCA, które odbędzie się 7 maja 2020 r.